Ksiądz wrzucił zdjęcie z Pawłowicz. Ostre reakcje na opis

280

Ksiądz Mateusz Markiewicz opublikował zdjęcie z Krystyną Pawłowicz. "Miłe spoktanie", dodał w opisie na Twitterze. Na ostre reakcje komentujących nie trzeba było długo czekać...

Ksiądz wrzucił zdjęcie z Pawłowicz. Ostre reakcje na opis
Ksiądz z Pawłowicz na jednym zdjęciu. I ten opis! (Twitter, AKPA)

Ks. Markiewicz, przełożony Dystryktu Europy, sekretarz generalny Instytut Dobrego Pasterza, opublikował zdjęcie z Krystyną Pawłowicz. To przebiegło najwyraźniej nadzwyczaj pozytywnie, co młody wiekiem duchowny podkreślił w opisie.

Każde spotkanie z Panią Krystyną Pawłowicz jest nie tylko miłe, ale i bogate w ciekawe rozmowy na różne tematy - czytamy na Twitterze.

Użytkownicy sieci nie pozostawili suchej nitki na sędzi TK

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Większość użytkowników sieci głęboko nie zgodziła się z zawartymi w opisie stwierdzeniami.

Guzik prawda! Raz odważyłem się na rozmowę z tą panią, zadałem jej grzeczne pytanie dot. praworządności. Odpowiedzią był ban. Proszę poczytać, co ona wypisuje na TT. Niektóre jej wpisy "wołają o pomstę do nieba" - uważa internauta.
Wincyj PiS-u! Wincyj! Nie długo będziesz pan podczas mszy sam spotykał się, ze swoim bogiem. W sumie - i dobrze! - czytamy.
Poważnie? Nie było obrażania, wulgarnych słów, chamskich zachowań, rasistowskich tekstów? To gratuluje... bo to rzeczywiście rzadkie chwile... - stwierdziła użytkowniczka Twittera.
Z tą hejterką? Obrażającą wszystkich myślących inaczej? Agresywną i prymitywną? Gratuluję - podsumował ktoś w komentarzu pod wpisem osobę sędzi TK.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić