Basia Żelazko
Basia Żelazko| 

Książę George gra w nogę, a tata mu kibicuje. Synek Kate i Williama to już wyrośnięty chłopak!

13

Wszystko wskazuje na to, że George połknął bakcyla i tak jak jego rodzice pokochał sport. Okazuje się, że gra w szkolnej drużynie piłki nożnej.

Książę George gra w nogę, a tata mu kibicuje. Synek Kate i Williama to już wyrośnięty chłopak!
Kate, William i mały George na finale Euro 2020 (PAP/EPA)

Na pewno wszyscy pamiętają, z jakimi emocjami ośmioletni książę George kilka miesięcy temu kibicował na trybunach podczas ubiegłorocznego Euro. Gdy drużyna, za którą trzymał kciuki, wygrywała, rzucał się w ramiona mamy, gdy przegrywała, rozpaczał. Nic dziwnego, miłość do sportu ma we krwi.

Kate i William sami są bardzo wysportowani i uprawiają kilka dyscyplin sportowych. Kate kocha żeglarstwo, Wiliam uprawia "królewski sport" - polo. Czy George upatrzył sobie piłkę nożną?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na zdjęciu, które opublikowano w sieci, widać skupionego na piłce George'a. Gra razem z kolegami ze szkoły. Tego dnia na trybunach był obecny William. Nie chcąc faworyzować syna przed całą szkołą, kibicował po stronie przeciwnej drużyny, z którą potem zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie.

William i Kate nie chowają swoich dzieci przed światem. George, Charlotte i Louis uczestniczą w wybranych oficjalnych wydarzeniach. Ich urodzinowe zdjęcia są regularnie publikowane w social mediach. Mimo to ich rodzice starają się, by ta sympatyczna trójka mogła zaznać "normalnego" dzieciństwa tak długo, jak to tylko możliwe.

Zobacz także: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić