Smutny książę George na Wembley. Tak zareagował na porażkę Anglii

33

Awans Anglii do finału Euro 2020 to bardzo ważne wydarzenie również dla członków rodziny królewskiej. Podczas niedzielnego meczu na Wembley gościli m.in. książę William, księżna Kate i ich syn - książe George. Ten ostatni bardzo kibicował Anglikom, co widać było z jego emocji.

Smutny książę George na Wembley. Tak zareagował na porażkę Anglii
Książę William, Księżna Kate i Książę George na Wembley (Getty Images)

W niedzielę Anglicy zagrali na Wembley z drużyną włoską w finale Euro 2020. Wydarzenie to odwiedziło mnóstwo znanych gości. Na trybunach słynnego londyńskiego stadionu pojawili się m.in. Tom Cruise czy David Beckham z rodziną. Mecz odwiedzili też politycy i monarchowie - prezydent Włoch Sergio Mattarella oraz członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Na Wembley w niedziele zobaczyliśmy księcia Williama z rodziną - księżną Kate oraz księciem George’em. W naturalny sposób kibicowali drużynie angielskiej, ale to jak zachowywał się mały książę, wywołało poruszenie wśród internautów.

Najpierw się cieszył, później...

Anglia zdobyła gola już w 2. minucie meczu i w ten sposób od samego początku przybliżyli się do triumfu w finale. Na licznych nagraniach widać, jak książę George cieszy się z tego powodu i bije brawo ulubionej drużynie. Razem z ojcem wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Anglicy przegrali w finale. Reakcja rodziny książęcej

Drużynie angielskiej nie udało się jednak utrzymać to zwycięstwo. W 67. minucie włoski obrońca Leonardo Bonucci doprowadził do remisu. Po dwóch połowach meczu sytuacja się nie zmieniła, dlatego ostatecznie mistrzów Europy wyłoniła seria rzutów karnych, w której Włosi zwyciężyli.

Cała sytuacja zasmuciła rodzinę królewską, a szczególnie małego George'a, którzy liczył, że Anglikom uda się zdobyć tytuł mistrzów Europy. Na nagraniach po serii rzutów karnych widać, jak rodzina książęca stoi na trybunie Wembley i nie kryje swojego rozgoryczenia z powodu przegranej biało-czerwonych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To nie pierwszy raz, kiedy książę George pojawił się z rodzicami na trybunach Wembley, by na żywo obserwować to, co dzieje się na boisku. Jeszcze niedawno chłopiec kibicował podczas meczu Anglia - Niemcy i cieszył się ze zwycięstwa angielskiej drużyny.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić