Książę Harry i Meghan Markle będą wściekli. Tak potraktował ich król Karol

47

Tegoroczne urodziny króla Karola staną się wyjątkowe. Powód? To będzie pierwszy raz od wstąpienia na tron, kiedy bliscy i poddani zaśpiewają mu: "sto lat". W tym gronie zabraknie jednak jego młodszego syna, a także Meghan Markle i wnuków z ich małżeństwa.

Książę Harry i Meghan Markle będą wściekli. Tak potraktował ich król Karol
Książę Harry będzie wściekły na ojca? Ani on, ani Meghan Markle nie są mile widziani na paradzie urodzinowej nowego króla (Getty Images, Anadolu Agency)

Sensacyjne doniesienia na temat urodzin króla Karola opublikował "Daily Mail". Jak podkreślił brytyjski tabloid, dotychczas nigdy nie zdarzyło się, aby książę Harry został wykluczony z tego wydarzenia.

Król Karol nie zaprosił księcia Harry'ego i Meghan Markle na swoje urodziny

Zgodnie z relacją informatora "Daily Mail", który jest osobą pochodzącą z bliskich rodzinie królewskiej kręgów, brak zaproszenia dla młodszego syna, jego żony i dzieci z ich związku, nie stanowi przypadku. Wręcz przeciwnie, ma odzwierciedlać chłodne stosunki, obecnie panujące wśród rodziny Windsorów.

Książę Harry miał przez wiele lat pracować na to, że ojciec nie chce go widzieć na paradzie z okazji swoich urodzin. Król Karol stracił cierpliwość wobec młodszego syna, który od czasu odejścia z "firmy", jak półżartem nazywa się brytyjską rodzinę królewską, konsekwentnie wyjawia kolejne sekrety krewnych. Meghan Markle nie pozostaje pod tym względem w tyle.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Król Karol przyszedł na świat 14 listopada 1948 roku, więc tej jesieni skończy 75 lat. Jeszcze w ubiegłym roku świętował urodziny w towarzystwie wszystkich członków najbliższej rodziny, tak samo nieżyjąca już Elżbieta II. Jednak od tamtego czasu do księgarń zdążyła trafić autobiografia "Ten drugi", gdzie książę Harry ostro skrytykował m.in. żonę obecnego monarchy, królową Kamilę.

Właśnie m.in. sposób, w jaki książę Harry potraktował swoją macochę, miał tak bardzo rozzłościć króla Karola. Jednocześnie analogiczna sytuacja wydarzyła się, gdy trwały przygotowania do koronacji nowego monarchy – praktycznie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy młodszy syn władcy pojawi się na jego koronacji. Ostatecznie przyjechał, jednak bez żony i dzieci.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić