Książę Harry mówił o wychowaniu. Cięta riposta dziennikarki

21

Przez ostatnie tygodnie media na całym świecie żyły, opublikowaną przez księcia Harry'ego autobiografią. Syn króla Karola III publicznie ostro krytykuje bliskich – i to nie tylko na kartach książki. W końcu doczekał się ciętej riposty od znanej dziennikarki.

Książę Harry mówił o wychowaniu. Cięta riposta dziennikarki
Książę Harry ubolewał nad tym, co usłyszał od brata na temat... wychowania bratanków (Getty Images, 2022 Karwai Tang)

Książę Harry udzielił wywiadu brytyjskiemu dziennikowi "The Daily Telegraph". Młodszy syn króla Karola III zabrał głos na temat dzieci starszego brata. Uskarżał się, że chociaż próbował wesprzeć Williama i Kate w wychowywaniu swoich bratanków, usłyszał ostrą reprymendę.

Rozmawiałem o tym z Williamem z raz czy dwa i postawił sprawę jasno – jego dzieci to nie jest moja odpowiedzialność. Ale nadal czuję się za nie odpowiedzialny, wiedząc, że przynajmniej jedno z trójki skończy tak jak ja, jako zbędne. Boli mnie to i martwię się o to – uskarżał się książę Harry w "The Daily Telegraph".

Książę Harry skrytykował starszego brata. Dziennikarka reaguje

Wywiad udzielony przez księcia Harry'ego odbił się szerokim echem na całym świecie. Jedną z osób, które się z nim zapoznały, była Katie Nicholl. Dziennikarka "Vanity Fair" była oburzona tym, w jaki sposób młodszy syn Karola III wyraził się o następcy brytyjskiego tronu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Harry i William – co wydarzyło się między braćmi po pogrzebie Filipa?

Katie Nicholl postanowiła podzielić się swoją opinią o wywiadzie w podcaście "Dynasty". Dziennikarka wyraziła przekonanie, że książę Harry powinien posłuchać brata i dać mu wolną rękę w wychowywaniu dzieci, ponieważ zarówno Kate, jak i William wywiązują się z tego zadania doskonale.

Jak dowodziła Katie Nicholl, Kate i William zapewnili swoim pociechom szczęśliwe dzieciństwo. Książęca para miała dołożyć wszelkich starań, aby ich dzieciom nie uderzyła do głowy "woda sodowa" i świetnie zdawały sobie sprawę zarówno z przywilejów, ale i obowiązków, które niesie za sobą ich pozycja.

George, Charlotte i Louis cieszą się dzieciństwem, jakiego Harry i William nigdy nie mieli i myślę, że właśnie dlatego książę William i księżna Kate skupiają wszystkie swoje wysiłki na tym, aby wychowywać dzieci w pełnym zrozumieniu tego, kim są jako członkowie rodziny królewskiej, ale także jako zwykłe dzieci – podkreśliła Katie Nicholl w podcaście "Dynasty".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić