Księżna Kate skończyła 40 lat. Książę William zadbał o wyjątkowy prezent

12

Kate świętowała niedawno okrągłe, 40. urodziny. Z tej okazji opublikowano trzy piękne portrety księżnej. Jak się okazuje, w sesję zaangażował się sam William, ale to nie jedyny prezent, jaki przygotował. Nie obyło się bez zgody królowej.

Księżna Kate skończyła 40 lat. Książę William zadbał o wyjątkowy prezent
William pięknie uczcił urodziny żony (Getty Images, Danny Lawson)

Kate i William to młode, nowe oblicze brytyjskiej monarchii. Zdecydowanie bliższe mieszkańcom Wysp, być może dlatego tak lubiane. Małżonkowie zgrabnie noszą tytuły arystokratów, ale i celebrytów, pozostając "parą z sąsiedztwa", dzięki czemu niezmiennie cieszą się sporą sympatią tak prasy, jak i fanów.

Każde wydarzenie w ich rodzinie cieszy się niemałym zainteresowaniem opinii publicznej, toteż okrągłe urodziny Kate musiały mieć odpowiednią oprawę. Księżna wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Efekty opublikowano w formie trzech niezwykłych portretów, które trafią do londyńskiej narodowej galerii portretów, której zresztą Kate jest patronką.

Zobacz także: Zobacz wideo: Książę William, księżna Kate i książę Harry znowu razem

Teraz wyciekły szczegóły sesji. Jak donosi magazyn "Woman’s Day", po pierwsze William ją do niej namówił, a po drugie zorganizował odpowiednie okoliczności.

- William jest tak wdzięczny Kate, że jest niesamowitą żoną i matką. Była niechętna robieniu takiego zamieszania, ale on ją do tego namówił i sprawił, że dzień był bajkowy od początku do końca – twierdzi źródło gazety.

Pod wrażeniem miał być także autor zdjęć Paolo Roversi. Przyznał, że zaimponowała mu tez determinacja księcia w tym, by w wyjątkowej chwili towarzyszył Kate tylko on lub dzieci i by nie brakowało romantycznej atmosfery.

Co więcej, to on poprosił babcię, by pożyczyła do zdjęć Kate ulubione kolczyki, na co królowa z chęcią przystała. Ponadto William podarował żonie kolczyki z perłami, które należały kiedyś do Diany. Piękny gest!

Autor: UrK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić