Księżniczka Anna niczego się nie wstydzi. Tak pokazała się publicznie

24

Księżniczka Anna nie raz i nie dwa udowodniła, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. Zwłaszcza tymi, które uderzają w jej styl ubierania się czy zachowanie w sferze publicznej. Teraz dała temu wyraz po raz kolejny. Każdy patrzył tylko na arystokratkę, lecz jej to nie przeszkadzało.

Księżniczka Anna niczego się nie wstydzi. Tak pokazała się publicznie
Księżniczka Anna już nie raz i nie dwa udowodniła, że niczego się nie wstydzi (Getty Images, 2022 Karwai Tang)

Wydarzenie z udziałem księżniczki Anny nagłośnił "Daily Mail". Jedyna córka zmarłej niedawno królowej Elżbiety została "przyłapana" na lotnisku w Nowym Jorku. Jednak nie sama obecność arystokratki w Stanach Zjednoczonych wywołała sensację, ale jej zachowanie. Co się stało?

Księżniczka Anna w Nowym Jorku. Nie przejmowała się niczym

Księżniczka Anna pokazała, że nie należy do grona rozpieszczonych arystokratek, które korzystają z pomocy służby nawet przy najprostszych czynnościach. Kiedy więc zaszła konieczność zabrania swoich bagaży, 72-latka ani przez chwilę się nie wahała i wszystko wzięła we własne ręce.

Jedyna córka królowej Elżbiety nie pojawiła się na lotnisku Johna F. Kennedy'ego bez powodu. Księżniczka Anna przybyła do Stanów Zjednoczonych, aby oficjalnie reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Mimo tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w jej życiu w ostatnim czasie, 72-latka nie spoczywa na laurach i z oddaniem wypełnia oficjalne obowiązki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zachowanie księżniczki Anny wzbudziło sensację wśród internautów, którzy byli pod wrażeniem jej "normalności". Niektórzy komentatorzy wyrażali podziw, że arystokratka nie oczekuje wyręczania jej na każdym kroku. Inni studzili emocje, zwracając uwagę, iż córka królowej nie zrobiła niczego niezwykłego — po prostu wzięła do rąk własne torby.

Księżniczka Anna ma reputację osoby, która nie przejmuje się wyglądem zewnętrznym. Będąc wyjątkowo — jak na warunki rodziny królewskiej — oszczędną osobą, nie raz zaskakiwała prostymi stylizacjami, w jakich wystąpiła publicznie nawet kilkanaście lat wcześniej. Tym razem jednak postawiła na klasykę i elegancję, co wzbudziło aprobatę komentatorów.

Zobacz także: Zobacz też: Ostatnie spotkanie Diany przed śmiercią. Wspomnienie księżnej przed 60. rocznicą urodzin
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić