aktualizacja 

Kuba Wojewódzki sprzedaje kanapy dla WOŚP. Chętnych nie brakuje, kwota jest ogromna

246

Kuba Wojewódzki dołączył do grona znanych i lubianych, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gwiazdor TVN-u wystawił na aukcję sofy, na których zasiadał z gośćmi w swoim programie. Kwota, jaką już osiągnął, przyprawia o zawrót głowy.

Kuba Wojewódzki sprzedaje kanapy dla WOŚP. Chętnych nie brakuje, kwota jest ogromna
Sofy z programu Kuby Wojewódzkiego są już warte prawie 100 tys. zł (Materiały prasowe)

30 stycznia 2022 r. Jurek Owsiak i jego ludzie organizują finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 30. edycja akcji charytatywnej, która co roku pomaga zebrać setki milionów zł na sprzęt medyczny. W tym roku celem jest "zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci".

Oprócz zbierania pieniędzy do puszek organizowane są m.in. liczne aukcje, w których biorą udział gwiazdy i celebryci. Jednym z nich jest Kuba Wojewódzki.

Mój wkład w 30 finał WOŚP. Odbiór osobisty w programie – pisał Wojewódzki na Instagramie, wystawiając na licytację dwie sofy znane z jego talk-show.
Zobacz także: Biznesy Kuby Wojewódzkiego

"Dwa unikatowe meble, które gościły najwybitniejsze umysły i pośladki polskiego życia sportowego, kulturalnego, politycznego" zostały wystawione na aukcję z ceną wywoławczą 2 zł.

Skórzane sofy Chesterfield w kolorze bordowym (jedna dwuosobowa, druga trzyosobowa) były element scenografii od początku pierwszego do końca 14. sezonu programu Wojewódzkiego.

Po 24 godz. od początku aukcji najwyższa oferowana kwota wynosiła aż 56 tys. W dniu finału WOŚP wzrosła ona do 99 999 zł i nie mamy wątpliwości, że wkrótce przekroczy granicę 100 tys. zł.

Jak aukcję komentują internauci? "Myślę, że atutem jest też fakt, że nie siedział na nich Kaczyński, Morawiecki i Czarnek", "Jacek Kurski też na niej siedział a to zawyża wartość mebla", "Kuba, jak ty mi teraz zaimponowałeś" - pisali.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić