Kukulska w ogóle nie pamięta mamy. Zdradziła, czy mimo to tęskni za Anną Jantar

4

Natalia Kukulska to słynna wokalistka, a prywatnie córka zmarłej tragicznie w 1980 roku Anny Jantar. W rozmowie z Martyną Wojciechowską kolejny raz wyznała, że w ogóle nie pamięta swojej mamy. Zdradziła też, czy mimo to tęskni za Anną Jantar.

Kukulska w ogóle nie pamięta mamy. Zdradziła, czy mimo to tęskni za Anną Jantar
Kukulska w ogóle nie pamięta mamy. Zdradziła, czy mimo to tęskni za Anną Jantar (Wikimedia Commons, YouTube, Domena publiczna, Martyna Wojciechowska)

Natalia Kukulska jest córką zmarłej tragicznie w 1980 roku Anny Jantar. Gwiazda estrady zginęła w katastrofie samolotu wracającego do Warszawy z Nowego Jorku. Jej utalentowana córka miała wtedy zaledwie cztery lata. Niedawno wyznała w jednym z wywiadów, że nie pamięta Anny Jantar, była zbyt mała.

Patrzyłam na mojego czteroletniego syna, a potem córki i myślałam: "Aha, to taka byłam kiedy mama zmarła. Boże, a gdyby teraz coś się stało, to mój syn czy córka nie będzie mnie pamiętać. Tak jak ja nie pamiętam mamy". A potem pojawiała się myśl: "Przecież to niemożliwe, żeby dziecko mnie nie pamiętało, skoro jesteśmy ze sobą tak blisko". I przerażenie: "To dlaczego ja nie pamiętam mojej mamy?!" - mówiła na łamach "Twojego Stylu".

Natalia Kukulska po mamie odziedziczyła jednak talent wokalny i zamiłowanie do muzyki. Jej tata był kompozytorem, więc niemal naturalnym było, że ona także pójdzie tą drogą. Choć mamy nie było obok, starała się ją sobie wyobrazić i zapisać w sercu. Tego dotyczyło pytanie Martyny Wojciechowskiej, które padło w rozmowie opublikowanej na kanale YouTube "DALEJ Martyna Wojciechowska". Podróżniczka zapytała, czy można tęsknić za kimś, kogo się nie pamięta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Natalia Kukulska: "Mam bardzo podobny głos do mamy"

Kukulska w ogóle nie pamięta mamy. Zdradziła, czy mimo to tęskni za Anną Jantar

W rozmowie z Martyną Wojciechowską, Natalia Kukulska zdradziła, czy tęskni za mamą, której nie pamięta. - Napisałam kiedyś piosenkę "Po tamtej stronie". To był moment kiedy byłam w ciąży z moją Anią i była pełna rocznica śmierci mojej mamy. Zrobiliśmy taką płytę - zaczęła od wspomnień Natalia Kukulska.

Na płycie upamiętniającej Annę Jantar znalazł się utwór, w którym napisała słowa: "Po swojemu Ciebie znam, / Myślę, że właśnie taka mogłabyś być, / Jaką stworzyłam, gdy, / Gdy brakowało mi Ciebie".

Myślę, że jeżeli dziecko traci w takim wieku rodzica, kiedy ma taką świadomość i właśnie ta pamięć jednak... w tej pamięci on jest... To ten rodzic na pewno staje się bohaterem, na pewno jest wyidealizowany i dziecko z drugiej strony ma do tego święte prawo, żeby tak sobie go mieć. Jest coś w tym smutnego i coś też pięknego - wyznała Natalia Kukulska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić