Kurdej-Szatan oceniona przez męża. "Była tym zestresowana"

34

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dla niej ogromna przygoda. Jej poczynania w tym show skomentował właśnie Rafał Szatan.

Kurdej-Szatan oceniona przez męża. "Była tym zestresowana"
Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

Już w piątek wieczorem odbędzie się finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O Złotą Twarz i czek na 100 tys. złotych (zostanie przekazany na cel charytatywny) powalczy czworo uczestników: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Kasia Łaska oraz Adam Zdrójkowski.

Na temat poczynań muzycznych Basi Kurdej-Szatan wypowiedział się jej mąż. Nie ukrywa, że udział w "TTBZ" kosztował ją wiele nerwów.

Popisy Basi w programie są super. Mnie się bardzo podoba. Na początku była lekko zestresowana, ale później się wychillowała. Każdy odcinek jest petardą, świetnie się tam bawi - zaznaczył Rafał Szatan w rozmowie Pomponikiem.

Rafał Szatan mówi o trudnym momencie żony

Okazuje się, że najbardziej stresujący dla Barbary Kurdej-Szatan był pierwszy odcinek. Wcieliła się w nim w postać Eda Sheerana i wykonała jego piosenkę "Photograph".

Musiała zmienić płeć, a to jest niełatwe. Była tym najbardziej zestresowana (...) Uwielbiam ten program, to jest naprawdę świetna przygoda i doświadczenie dla nas - dodał Szatan.
Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan jako Beyonce!
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić