Lara Gessler drażni katolików. Nie ochrzciła dzieci, a teraz to

35

Lara Gessler wychowuje dwójkę dzieci. Jakiś czas temu ujawniła w mediach, że nie ochrzciła ani jednego z nich. To oczywiście wywołało niemałe kontrowersje. Gorzkie reakcje nie powstrzymały jednak Lary przed tym, by otwarcie zaprezentować mocne stanowisko.

Lara Gessler drażni katolików. Nie ochrzciła dzieci, a teraz to
Tadeusz Müller, Lara Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Lara Gessler cieszy się całkiem sporą popularnością. Oczywiście zawdzięcza to choćby słynnej mamie Magdzie Gessler. Z pewnością takie nazwisko jest wręcz magnesem na fanów.

Córka popularnej restauratorki stara się utrzymywać kontakt ze swoimi sympatykami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie odsłania kulisy swojej codzienności. Co jakiś czas udziela wywiadów. W jednym z nich ujawniła, że postanowiła nie chrzcić dzieci.

To wyznanie oczywiście wywołało sporo kontrowersji. Lara Gessler została potępiona przez środowiska religijne. Nie wydaje się, by córka Magdy jakoś mocno się tym przejęła. Ostatnio pokusiła się o wygłoszenie kolejnego mocnego stanowiska, które z pewnością też będzie wywoływać sporo emocji wśród komentujących.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler o inflacji i galopującym wzroście cen. Ma radę, żeby robić rozsądniejsze zakupy

Lara Gessler o wierze dzieci

Lara Gessler podkreśla, że Nena i Bernard samodzielnie będą decydować o swoim rozwoju duchowym. Stąd też decyzja o tym, by na razie ich nie chrzcić.

Jak konkretnie wyglądają plany celebrytki względem dzieci? W rozmowie z Żurnalistą Lara postanowiła mocno się otworzyć.

Moje dzieci musiałyby się bardzo starać, żeby wejść na drogę bożą w moim domu. Mimo to, że mój mąż jest bardzo uduchowioną osobą, natomiast duchowość nie jest koniecznie katolicka. Nie będę moim dzieciom zabierała możliwości podróżowania po różnych światach duchowych. Nie będziemy decydować za nie - zapewniła.

Tym samym 33-latka wyjaśniła, dlaczego nie ochrzciła swoich dzieci. Warto odnotować, że - według "Dzień dobry TVN" - Lara nie wychowuje ich w wierze katolickiej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić