aktualizacja 

Lara Gessler już tak nie wygląda. Rewelacja! Co za zmiana

61

Lara Gessler wpadła na pomysł, by zmienić dotychczasową fryzurę. Influencerka pochwaliła się na Instagramie efektem ostatniej wizyty u fryzjera. Okazało się, że nie było to tylko drobne podcięcie końcówek. W dłoni trzymała cały długi pęk włosów!

Lara Gessler już tak nie wygląda. Rewelacja! Co za zmiana
Lara Gessler zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Młoda kobieta ścięła włosy (AKPA, Instagram, Jacek Kurnikowski, lara_gessler)

Jeszcze do niedawna Lara Gessler była dumną posiadaczką długich blond włosów. Najwyraźniej świeżo upieczona — po raz drugi! — młoda matka uznała, że już zbyt długo nosi jedno uczesanie i zapragnęła świeżości.

Lara Gessler — fryzura. Tak dziś wygląda córka Magdy Gessler

Lara Gessler zrelacjonowała swoją metamorfozę za pośrednictwem Instastory. Młoda kobieta pokazała najpierw, jak trzyma w dłoni długie pasmo świeżo obciętych włosów. Fani przecierali oczy ze zdumienia — czyżby metamorfoza miała być aż tak radykalna?!

Okazało się jednak, że Lara Gessler nie zdecydowała się zostać posiadaczką boba czy innej krótkiej fryzury. Zamiast tego córka Magdy Gessler postawiła na... grzywkę, którą dumnie zaprezentowała na Instastory. Sądząc po jej minie, ani trochę nie żałuje, że udała się do fryzjera.

Lara Gessler ma pełne ręce roboty. Jest nie tylko odnoszącą sukcesy bizneswoman — podobnie jak jej bliscy, zajęła się branżą gastronomiczną — lecz także matką dwojga małych dzieci. Najpierw na świat przyszła Nena, a niedawno urodził się mały Bernard.

Przed porodem czułem dużo lęków o Larę i Bernarda. Po porodzie wszystko odpuściło, ale żeby wyhamować, potrzebowałem pomocy. Kurz opada i wszyscy się do siebie przyzwyczajamy gromadnie — mówił po wszystkim jej mąż Piotr Szeląg (Pomponik).

Córka najbardziej znanej polskiej restauratorki wyszła za prawnik Piotra Szeląga. Para chętnie relacjonuje swoje życie rodzinne za pośrednictwem kont na portalach społecznościowych, szczególnie Instagramie.

Zobacz także: Zobacz też: Lara Gessler zachwyca się matką: "Jest DRUGĄ EWĄ DRZYZGĄ!"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić