Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Lara Gessler sporo zrzuciła po ciąży. Jak to zrobiła?

15

Lara Gessler, jak przystało na prawdziwą gwiazdę, udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio zorganizowała serię pytań i odpowiedzi. Jedna z internautek zapytała celebrytkę o utratę kilogramów po ciąży. A Lara? Jak to Lara - była całkowicie szczera.

Lara Gessler sporo zrzuciła po ciąży. Jak to zrobiła?
Lara Gessler (AKPA, AKPA)

Lara Gessler popularność zawdzięcza głównie znanej mamie - Magdzie Gessler. To ona jest królową telewizji, a jej "Kuchenne rewolucje" zna niemal każdy. Nic dziwnego, że Lara gastronomię ma w małym paluszku.

Młoda Gessler poszła jednak w inny odłam, a mianowicie - w cukiernictwo. 33-latka wydała już dwie książki kulinarne, jest też współwłaścicielką kilku restauracji.

A prywatnie? Spełnia się jako mama małej Neny i Bernarda. Jedna z internautek zapytała influencerkę o utratę kilogramów po ciąży.

Jak to robisz, że wyglądasz tak świetnie po drugiej ciąży? Bez nadmiaru kilogramów i tym podobnych? - spytała Larę Gessler obserwatorka na Instagramie.

"Powiem totalnie szczerze"

Lara, swoim zwyczajem, pospieszyła z odpowiedzią.

Powiem totalnie szczerze. Myślę, że mała jest w tym moja zasługa. Myślę, że to głównie geny i fakt, że karmię piersią. Na pewno fakt, że ćwiczyłam większość życia pomaga, ale przyznałabym temu 10 proc. zasługi. Niestety. Mało to sprawiedliwe - przyznała Lara Gessler.

Lara Gessler w 2017 roku wzięła ślub z Pawłem Ruczem - barmanem jednej z warszawskich restauracji. Dwa lata później się rozwiedli.

Wkrótce córka Magdy Gessler związała się z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Mówili, że mają zamiar być "rzymskim małżeństwem". Postanowili jednak zmienić zdanie i ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu.

Nie ma co ukrywać, Lara po urodzeniu dwójki dzieci ma figurę lepszą niż niejedna nastolatka. Jest czego zazdrościć!

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić