oprac. Jagoda Książ| 
aktualizacja 

Lewy zgarnie majątek? Chodzi o willę w Monachium

31

To transfer roku. Robert Lewandowski oficjalnie przechodzi z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Piłkarz wraz z całą rodziną przeprowadzają się do Hiszpanii. W Monachium została jednak ich okazała willa. Co z domem?

Lewy zgarnie majątek? Chodzi o willę w Monachium
Robert Lewandowski przeprowadza się z rodziną do Hiszpanii (AKPA, AKPA)

Wielki transfer Roberta Lewandowskiego kosztował 50 mln euro. Do ostatniej chwili nie było jednak pewne czy polski napastnik będzie mógł dołączyć do katalońskiej drużyny. Kontrakt w Monachium miał wygasnąć dopiero w czerwcu 2023 r.

Ostatecznie Lewy rozpoczyna kolejny etap swojej kariery. W związku ze zmianą klubu musi się też przenieść z rodziną do Hiszpanii. Kraj ten jest i tak szczególnie bliskim Lewandowskim. Mają już dom na Majorce i chętnie spędzają tam wakacje.

Zobacz także: Zobacz wideo: Anna Lewandowska: "Hejt dla każdej osoby rozpoznawalnej to coś normalnego"

Teraz jednak muszą się rozejrzeć za lokum na stałe. Muszą też opuścić willę w Monachium, w której mieszkali przeszło 8 lat. Nie będzie to łatwe, nie tylko ze względów sentymentalnych.

Małżonkowie muszą zdecydować, co zrobić z okazałym domem. Mogą go sprzedać i niemało na nim zarobić, ale ekspert nie ma wątpliwości, że sprzedaż takiej nieruchomości nie będzie łatwa. Zwłaszcza że jej wartość jest większa niż kilka lat temu.

Sprzedaż takiej willi to nie będzie trudne zadanie, ponieważ jest to nieruchomość, która jest zlokalizowana w dobrym, pożądanym miejscu. Po drugie jest to nieruchomość, która ma już swoją historię. Nie mówię, że fan Roberta Lewandowskiego nabędzie tę nieruchomość, ale na pewno będzie to wartość dodana do tego typu transakcji - powiedział "Faktowi" Radosław Wojak.

Ekspert dodaje, że Lewandowscy mają jeszcze kilka ścieżek, by zagospodarować dotychczasowy dom i nie muszą go sprzedawać. Lewy, który ma smykałkę do interesów równie dobrze może go wynająć lub przeznaczyć posiadłość na kolejny biznes. Jakiej opcji nie wybierze, wszystko wskazuje na to, że zbije niemałą fortunę!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić