aktualizacja 

Tyle zarabia Królikowski. Od tych kwot aż kręci się w głowie

31
Podziel się:

Antoni Królikowski na biedę zdecydowanie narzekać nie może. Celebryta zgarnia potężne pieniądze. Doniesienia na ten temat wydają się być szczególnie interesujące pod kątem jego kolejnego starcia z Joanną Opozdą.

Tyle zarabia Królikowski. Od tych kwot aż kręci się w głowie
Antoni Królikowski (AKPA)

Między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim znów jest bardzo gorąco. Punktem zapalnym okazał się między innymi komentarz matki Antoniego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała w sieci głos ws. alimentów. "Nie unika, płaci z własnej woli, bo alimenty nie zostały jeszcze zasądzone" - napisała.

Do tych słów odniosła się Joanna Opozda. "Kolejną rzeczą, którą muszę skomentować, są nieprawdziwe informacje podawane przez panią Małgorzatę. Antek nie płaci alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik" - podkreśliła.

"Super Express" ustalił, że kwestia alimentów była rozstrzygana w ramach sprawy sądowej. Wniosek dot. alimentów został złożony na początku czerwca.

Mimo zasądzonych alimentów, Antek nie płacił, więc sprawa trafiła do komornika - zaznacza wspomniana gazeta.

Na uwadze warto mieć to, że Królikowski na brak środków z pewnością narzekać nie może. Jest on jednym z lepiej opłacanych aktorów młodego pokolenia.

Stawka zdjęciowa za dzień pracy w jego przypadku to nawet 10 tys. złotych. Według nieoficjalnych informacji za program "Przez Atlantyk" otrzymał ok. 300 tysięcy złotych - ujawnia "SE".

Antek Królikowski reaguje ws. alimentów

Antek Królikowski włączył się już do medialnej przepychanki i wygłosił oświadczenie. - Joanna mija się z prawdą, mówiąc, ze nie płacę alimentów. Urządza prowokacje, manipuluje opinią publiczną i próbuje zniszczyć mnie i moich bliskich - powiedział w mediach społecznościowych.

Muszę reagować, tym bardziej, że doskonale znam mechanizmy, jakimi posługuje się matka mojego dziecka z medialnych sporach i wiem, że jest zdolna do wszystkiego. Co udowadniała niejednokrotnie. Mam tego dość - dodał.

Joanna Opozda nie zwlekała z kolejną ripostą. "Alimenty zasądził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę" - podkreśliła na Instagramie.

Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płaciłbyś co miesiąc alimenty na czas, komornik nie zająłby twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z tobą skontaktować? - zapytała.
Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić