Ludzie patrzą na włosy Urbańskiego i nie wierzą. Gwiazdor rozmyśla

21

Hubert Urbański to jeden z najsłynniejszych polskich prezenterów. Od lat prowadzi "Milionerów". Fani obserwują go nie tylko na ekranie, ale też w sieci. Ludzie patrzą na włosy Urbańskiego i nie wierzą.

Ludzie patrzą na włosy Urbańskiego i nie wierzą. Gwiazdor rozmyśla
Hubert Urbański, "Milionerzy" (AKPA)

Hubert Urbański opublikował nowe zdjęcie na Instagramie. Gwiazdor "Milionerów" spóźnił się o jeden dzień z życzeniami z okazji Dnia Dziecka. Nic dziwnego, bo jego córki są już dorosłe, a on sam ma 56 lat.

Prowadzący słynny teleturniej z zamyśloną miną na zdjęciu rozważa nad swoim wiekiem. Fotografię podpisał: "Dzień dziecka… kiedy to było…?". - pyta Hubert Urbański.

Fani nie zawiedli. Przypomnieli Urbańskiemu, że Dzień Dziecka był obchodzony chwilę temu, a dokładniej "wczoraj", czyli 1 czerwca. Niestety, gwiazdor zareagował na jeden z komentarzy smutną minką.

Inne wiadomości od fanów polubił, dodając serduszko. "Polajkował" m.in.: "Wczoraj, panie Hubercie! Pozdrawiam", "Całkiem niedawno...". Niektórzy komentujący zwrócili jednak uwagę na ząb czasu, który lekko dotknął Urbańskiego.

Siwe włosy to jego znak rozpoznawczy. Prowadzącemu "Milionerów" do twarzy w tym kolorze. Jednak podczas rozmyślań nad przemijającym czasem, niektórzy fani zwócili na tę fryzurę uwagę:

No, po włosach, to faktycznie chyba dawno [był Dzień Dziecka - red.] hahahaha.
Te włosy świecą?
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Młodzieżowy Hubert Urbański pozuje z fanami, a jego córki grzecznie czekają
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić