Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. Przyjaciel i poseł PiS apeluje

42

Łukasz Schreiber, który z ramienia PiS-u ubiega się o stanowisko prezydenta Bydgoszczy, kilka dni temu oficjalnie poinformował, że rozstał się z małżonką Marianną Schreiber. Dla wielu była to zaskakująca wiadomość, również dla kolegów partyjnych polityka. Głos ws. zabrał poseł PiS Robert Telus.

Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. Przyjaciel i poseł PiS apeluje
Łukasz Schreiber rozstaje się z żoną (PAP, Marcin Obara)

Od kilku dni Polskę obiegła informacja, że związek Marianny Schreiber i Łukasza Schreibera przeszedł już do historii. Polityk ubiegający się o urząd prezydenta Bydgoszczy w rozmowie z lokalnym portalem metropoliabydgoska.pl przekazał, że wraz z żoną "podjęli decyzję o rozstaniu i rozmawiają o separacji".

Jednocześnie zaznaczył, że w trakcie kampanii wyborczej chciałby unikać wątków dotyczących strefy prywatnej.

Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji - podkreślił kandydat PiS-u na prezydenta Bydgoszczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lexy Chaplin szczerze o OnlyFans Fagaty: "Nie jestem pozytywnie nastawiona"

Na reakcję Marianny Schreiber długo nie trzeba było czekać. 31-latka odniosła się do ich związku w swoich mediach społecznościowych.

Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu by powiedzieć mi to w twarz. Rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - komentowała Marianna Schreiber na Instagramie.

Z kolei w serwisie X napisała: "Zawsze kochałam i kocham swojego męża. Niezależnie od tego co pokaże nasza przyszłość. Życzę mu powodzenia w wyborach".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Dziękuję Bogu za to, że mam córkę. Jest ona moim wsparciem w najgorszych chwilach. Jest moim okładem na serce. Zawsze była dla mnie lekiem na samotność, na smutek, ocierała moje łzy. To cudowna dziewczynka, która nie zasłużyła na takie rzeczy, ale wiem, że wychowam ją na silą - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. Przyjaciel i poseł PiS apeluje

Niespodziewana wiadomość dotarła również do członków partii Prawo i Sprawiedliwość. W rozmowie z "Super Expressem" Robert Telus przyznał, że jego zdanim, zawsze warto ratować małżeństwo.

Jestem katolikiem, chrześcijaninem i w takich momentach apeluję o pogodzenie się, rozsądek i dialog małżeński, który jest bardzo ważny. Trzeba szczerze porozmawiać. Mam nadzieję, że wrócą do siebie. Dialog, kompromisy są ważne w małżeństwie - powiedział w "SE" Robert Telus.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić