aktualizacja 

Przyniosła prezent dla Schreiber. Padły zaskakujące słowa o mężczyznach

8

Sporym szokiem było ogłoszenie walki Marianny Schreiber z Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską na gali Clout MMA 4. Mimo że żona polityka PiS negatywnie wypowiadała się na temat swojej obecnej rywalki, to ostatnio ją przeprosiła. Teraz, gdy mąż modelki i żołnierki Wojska Polskiego ogłosił ich rozstanie w mediach, znana z patostreamów kobieta postanowiła ją wesprzeć i na konferencji prasowej wręczyła jej prezent.

Przyniosła prezent dla Schreiber. Padły zaskakujące słowa o mężczyznach
Na zdjęciu: Małgorzata 'Magical' Zwierzyńska wręcza prezent Mariannie Schreiber (YouTube)

Marianna Schreiber ma już za sobą debiut we freak fightach. Pod koniec grudnia 2023 r. żona polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera pokonała na gali Clout MMA 3 Monikę "Najlepszą Polską Dziennikarkę" Laskowską, jednogłośną decyzją sędziów.

Widać, że udział w sportach walki spodobał się Schreiber, która zdecydowała się na kolejną walkę. W sobotę (9 marca) Marianna ma zmierzyć się z patoinfluencerką Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską. Początkowo żona polityka zarzekała się, iż nic nie wiedziała na temat tej walki, bowiem była przekonana o pojedynku z... jej synem.

Zwierzyńska ma już za sobą debiut w oktagonie, kiedy to zmierzyła się... z byłą dziewczyną swojego syna Nikolą "Nikitą" Alokin. Dość sensacyjnie udało jej się wygrać, dzięki czemu - tak samo jak Schreiber - jest niepokonana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Romantycznie. Zobacz, gdzie Justyna Żyła wybrała się z ukochanym

Przypomnijmy, że Schreiber - modelka, żołnierka Wojska Polskiego - początkowo mocno krytycznie wypowiadała się na temat Zwierzyńskiej. Pod koniec października 2023 roku (przed walką Zwierzyńska - Alokin) nazwała ją kobietą, która ma problemy z alkoholem, a samą galę określiła jako promocję patologii.

Później jednak Schreiber postanowiła przeprosić swoją rywalkę, przez co między nimi nie ma złej krwi. Potwierdziło się to podczas drugiej konferencji przed galą Clout MMA 4.

Na początku drugiego panelu Zwierzyńska wręczyła prezent swojej przeciwniczce. Wszystko z uwagi na trudną sytuację, w której znalazł się Marianna. Kilka dni temu w mediach społecznościowych Łukasz Schreiber poinformował o rozstaniu z żoną.

- Nie martw się, jedziemy na tym samym wozie. Clout MMA poszuka nam chłopa, pójdziemy razem w czwórkę na randkę - powiedziała Małgorzata "Magical" Zwierzyńska, wręczając Schreiber pluszowego misia.

Schreiber przyznała po tym, że świat freak fightów okazał się dla niej kompletnie inny niż go widziała. Stwierdziła, że osoby tutaj są transparentne, a te z jej świata oszukują, jakie są naprawdę.

Kobieta nie ukrywała zaskoczenia, że otrzymała tak duże wsparcie. W ostatnich dniach Schreiber sugerowała, że pojedynek ze Zwierzyńską może nie dojść do skutku. Na poniedziałkowej konferencji potwierdziła jednak, że nie wycofa się z walki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić