aktualizacja 

Ma 18 lat. Mówi, czego oczekiwali od niej mężczyźni

57

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych młodych artystek z naszego kraju. Wokalistka co jakiś czas udziela wywiadów, w których odsłania kulisy kariery. Ostatnio ujawniła, co robili dorośli mężczyźni, gdy zaczynała karierę jako dziecko.

Ma 18 lat. Mówi, czego oczekiwali od niej mężczyźni
Roksana Węgiel (Licencjodawca, AKPA)

Roksana Węgiel dopiero niedawno skończyła 18 lat, a już może pochwalić się niesamowitą karierą. Drzwi do show-biznesu i środowiska artystycznego otworzył jej program "The Voice Kids".

"Roxie" wygrała w tym show, a następnie rozwijała umiejętności i notowała kolejne sukcesy.

Reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2018. Podczas prestiżowego wydarzenia spisała się kapitalnie i pokusiła się o historyczny triumf dla naszego kraju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roksana Węgiel w programie "Obgadane"

Węgiel ma na koncie sporo osiągnięć. Niejednokrotnie podkreślała, że kariera muzyczna sprawia jej wielką przyjemność. To również gwarancja ogromnych pieniędzy. Niedawno Roksana ujawniła, że jest już milionerką.

Niestety, wszystko ma blaski, ale i cienie. Roksana już spotkała pewne trudności. Były one związane z naciskami dorosłych mężczyzn, których doświadczyła u progu kariery. Chodziło o konkretny aspekt.

Roksana Węgiel wyznaje. Tego od niej oczekiwali

Od Roksany Węgiel oczekiwano bardzo odważnego wizerunku. Wokalistka po prostu była postarzana, do czego nawiązywała w rozmowie z natemat.pl.

- Jak wspomniałaś o tym, że kreowano twój wizerunek bardzo odważny, nie czułaś się z tym dobrze, to czy płeć miała jakąś zależność? Czy to kreowanie na dorosłą dziewczynę, która była 14-latką, 15-latką, robili to mężczyźni czy kobiety? - pytała dziennikarka.

Mężczyźni, w głównej mierze. Patrząc na mnie jak na produkt, oni stwierdzili, że lepiej sprzeda się po prostu kobieta, niż dziecko. Oczywiście ja też nie byłam wtedy nieświadoma tego, co się dzieje wokół mnie. Ja wiedziałam, że to jest taki zabieg, aczkolwiek mocno się temu wtedy nie sprzeciwiałam. Być może nie miałam jeszcze takiej siły, żeby się sprzeciwiać osobom, które są wysoko postawione. Teraz jest już zupełnie inna sytuacja. Faktycznie mężczyźni, z którymi pracowałam, byli za tym, żeby jednak pójść trochę bardziej w odważniejszy wizerunek, bo "to się lepiej sprzedaje" - odparła Roksana.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić