aktualizacja 

Dowbor pokazał, jak wygląda teraz życie Rosjan. "Coś chyba nie pykło"

Rzeczywistość w Rosji bardzo się w ostatnich dniach zmieniła. Ludzie nie mogą już odwiedzić popularnych zachodnich sklepów czy restauracji - większość została zamknięta po tym, jak Rosja dokonała inwazji na Ukrainę. Maciej Dowbor udostępnił nagranie młodego influencera i podsumował, że "coś chyba nie pykło".

Dowbor pokazał, jak wygląda teraz życie Rosjan. "Coś chyba nie pykło"
Młody influencer pokazał, jak wygląda teraz życie w Rosji. Maciej Dowbor kpi (TikTok)

Trwa czternasty dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainie. Cały świat mocno zareagował na bezpodstawną agresję wojsk Władimira Putina, nakładając na ten kraj różne sankcje. Zaczęło się od tych ekonomicznych, które ustanowiły między innymi Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy Unia Europejska.

Z Rosji wycofują się najwięksi producenci, jak m.in. Volkswagen, Volvo Cars, Aston Martin, Jaguar Land Rover, BMW, Apple czy wielkie firmy odzieżowe, na czele z H&M.

We wtorek głośno było o sieci McDonald's, która poinformowała o czasowym zamknięciu swoich restauracji i zawieszeniu całej działalności w Rosji. Mieszkańcy zaczęli gromadzić się przed restauracjami, aby zjeść ostatni posiłek przed ich "tymczasowym" zamknięciem.

Na nagraniach w sieci widać także ciąg samochodów, które ustawiają się w kolejce, a także ludzi stojących przed budynkiem restauracji.

Dowbor: coś chyba nie pykło

Jak wygląda teraz życie w Rosji, pokazał jeden z młodych influencerów, który opublikował film na TikToku. Na nagraniu widać nastolatka stojącego przed zamkniętymi sklepami zachodnich firm. Film udostępnił na Instastories Maciej Dowbor, który krótko to wszystko podsumować.

Rosyjscy influncerzy odkryli, że coś ostatnio chyba nie pykło?! - napisał w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Specjalistka punktuje problemy specustawy ws. uchodźców. "Diabeł tkwi w szczegółach"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić