Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Maciek Rock o Dowborze. Padły gorzkie słowa

53

Gdy wybuchł skandal ze zwolnieniami w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", fanów zamurowało. Pracę straciła nie tylko Katarzyna Skrzynecka czy Michał Wiśniewski, ale również Piotr Gąsowski. Tego ostatniego, jak się okazało, zastąpi dawno niewidziany Maciek Rock. Prezenter będzie tworzył duet z Maćkiem Dowborem. Ich relacje, jak się okazuje są "chłodne". Chociaż to i tak delikatnie powiedziane.

Maciek Rock o Dowborze. Padły gorzkie słowa
Maciej Rock (AKPA, AKPA)

Maciek Rock to polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, model, lektor, dziennikarz i prezenter radiowy oraz telewizyjny. Dużą popularność przyniosło mu prowadzenie programów takich jak "Idol", "Big Brother" czy "Must be the music".

W pewnym momencie jednak zniknął z show-biznesu i zajął się życiem rodzinnym. Choć miewał propozycje powrotu do telewizji, nie korzystał z nich.

Wszystko zmieniło się, gdy jakiś czas temu poszedł na event - specjalny odcinek "Tańca z gwiazdami". - Wszedłem na ten plan i było tak miło, tak sympatycznie, że sobie pomyślałem: "kurde, ale mi chyba jednak tego brakuje" - wyznał w rozmowie z "Pomponikiem".

Nie trzeba było długo czekać, aż zadzwonił telefon. Maciek przyjął propozycję i będzie jednym z prowadzących "Twoja twarz brzmi znajomo". Duet stworzy z weteranem programu - Maciejem Dowborem.

Relacje panów są "chłodne"

Jak się jednak okazuje, prezenterzy, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą.

To jest chłodna relacja, szorsta, męska. Nie wiem czy przyjaźń, powiedzmy znajomość. No nie będą to łatwe relacje, bo wiadomo, że Maciek jest rywalizujący, na pewno będzie starał się mnie przysłonić, odebrać mi tekst i umniejszyć moją rolę, ale postaram się nie dać - powiedział.

Prezenter dodał też, że "nie będzie wchodził w buty Piotra Gąsowskiego". A tego z kolei bardzo lubi i ceni.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić