aktualizacja 

Maciek z "Rolnik szuka żony" spotkał się z kandydatkami. Wyszły na jaw zaskakujące rzeczy

0

Maciek był jednym z rolników, którzy próbowali odnaleźć miłość w 7. sezonie popularnego programu TVP. Mężczyzna miał ostatnio okazję zobaczyć się z dziewczynami, które odrzucił w programie. W ich życiu doszło do istotnych zmian.

Maciek z "Rolnik szuka żony" spotkał się z kandydatkami. Wyszły na jaw zaskakujące rzeczy
Maciek nie znalazł milości w programie (fot. TVP)

Jak doskonale wiadomo, niedawno zakończyła się ósma edycja hitu "Rolnik szuka żony". Nie brakowało w nim szczęśliwych rozwiązań – Bogusia i Krzysztof wzięli ślub, a Asia z Kamilem zaręczyli się. W poprzedniej edycji udało się tylko jednej parze – Marcie i Pawłowi. Właśnie dowiedzieliśmy się, co słychać z kolei u pozostałych uczestników 7. sezonu.

Wszystko za sprawą Moniki, kandydatki Maćka, która opublikowała ciekawy post na Instagramie. Dziewczyna przez jakiś czas była faworytką rolnika, ale później musiała ustąpić miejsca Ilonie. Jednak po programie okazało się, że Maciek nie zabiegał szczególnie o Ilonę. Ich profile wyraźnie wskazują, że oboje są singlami. Za to zmiana nastąpiła u Moniki.

Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć ją, Maćka, a także jej nowego partnera. Wszyscy spotkali się na początku grudnia podczas dorocznego zlotu byłych uczestników "Rolnik szuka żony".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie jest to jedyna ciekawostka, jaką można zauważyć na zdjęciach Moniki. Kobieta pozuje na jednym z nich z innymi kandydatkami Maćka – Kasią i Pauliną. Obie wyglądają dziś zdecydowanie inaczej niż w trakcie castingu do programu. Paulina ma krótsze włosy, które przefarbowała na ciemny kolor. Kasia również zmieniła fryzurę.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić