aktualizacja 

Syn Kamila Durczoka jedynym spadkobiercą. Jak postąpi?

49

Kamil Durczok nie sporządził testamentu, w związku z czym jedynym spadkobiercą jest jego pierworodny syn. Tymczasem okazuje się, że sytuacja dotycząca majątku dziennikarza jest skomplikowana.

Syn Kamila Durczoka jedynym spadkobiercą. Jak postąpi?
Kamil Durczok z synem (2014 rok) (akpa)

Kamil Durczok zmarł przeszło tydzień temu. Mimo że dziennikarz borykał się z problemami zdrowotnymi, ta informacja była wielkim szokiem dla wielu osób.

Durczok pozostawił w żałobie jedynego syna Kamila juniora. Nie sporządził testamentu, w związku z czym to właśnie syn teoretycznie jest spadkobiercą.

Tymczasem Pomponik ustalił, że 24-latek poważnie rozważa zrzeczenie się tego, co pozostawił po sobie jego popularny ojciec.

Jego jedynym spadkobiercą w naturalny sposób staje się syn - Kamil junior. To on będzie musiał teraz zdecydować, czy przyjmuje spadek, na który składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne - mówi w rozmowie z Pomponikiem osoba z bliskiego otoczenia Durczoka.

Co zostawił po sobie Kamil Durczok?

Kamil Durczok miał dom z basenem w Szczyrku, zabytkowego mercedesa 500 SEC, a także pół mieszkania w Katowicach, w którym mieszka jego eksżona Marianna Dufek. Na jego majątek składają się również dostęp i zyski z aplikacji Durczokracja.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić