Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Magda Gessler miała trudne dzieciństwo. "Bito mnie..."

21
Podziel się

Magda Gessler opowiedziała niedawno o tradycjach panujących w jej rodzinnym domu. Przy okazji zdradziła szczegóły swojego dzieciństwa. Wyznała m.in., że mama stosowała na niej kary cielesne za... jedzenie pieczywa.

Magda Gessler miała trudne dzieciństwo. "Bito mnie..."
Magda Gessler opowiedziała o zwyczajach w domu rodzinnym. (AKPA, Krzemiński Jordan)
bETGqfTp

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce znana jest z tego, że lubi dzielić się z mediami swoją opinią na różne tematy. Ostatnio wystąpiła w programie Marcina Mellera "Drugie śniadanie mistrzów". Gościem dziennikarza był też m.in. Robert Makłowicz.

Magda Gessler o dzieciństwie

W związku ze zbliżającą się Wielkanocą, w programie poruszono w końcu temat świątecznych zwyczajów przy stole. Magda Gessler i Robert Makłowicz podzielili się z widzami wspomnieniami ze swoich domu. Okazało się, restauratorka była wychowywana w dość rygorystyczny sposób.

bETGqfTr
Nie wolno było jeść mi chleba, bito mnie po rękach. Ja byłam bardzo szczupła, tak jak Lara. Mama do mnie mówiła, że jeżeli schudnę kilogram, to będzie mi płaciła za kilogram schudnięcia tyle, ile się płaciło za kilogram cielęciny - wspominała Gessler

Celebrytka opowiedziała także, że jej mama uczyła ją "eleganckich" zachowań przy stole. Za młodu Gessler nie mogła podobno dojadać do końca posiłku, gdyż dla kobiety było to uznawane za niestosowne: "Mama kazała zostawiać jedną czwartą na talerzu – to było eleganckie" - powiedziała.

bETGqfTx

Mimo specyficznych wspomnień Magda Gessler przyznała, że zawsze tęskni za świętami spędzanymi w Polsce. "Gdy nie ma mnie dłużej w Polsce, to największą moją tęsknotą jest ta za Wielkanocą i Bożym Narodzeniem, a potem za grzybobraniem" - wyznała w programie.

Zobacz także: Polskie celebrytki oszukane "na policjanta". Lewandowska ostrzega
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETGqfTS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
123
8 miesięcy temu
Ona zrobi wszystko dla rozgłosu i kasy
Mniniam
8 miesięcy temu
Pani Gessler..mnie także bito w dzieciństwie..nie wiem czy wie pani że bite dzieci są jednym z warunków doboru osób do sadystycznych przedsięwzięc..są wtedy bardziej udane.po mimo to nadal wierzę że uzyskam bez nakazu sądu amerykañskiego zeznanie pani ze zdarzeń w kazimierzu dolnym w sprawie marilyn manson Wystarczy wysłać do fbi. Dzięki pomocy świadków moja sprawa wejdzie na wokandę.po ponad 30 latach.
Bloop
8 miesięcy temu
Pewnie klekala na grochu jeszcze i trzyamala ręce do góry oh ah wywody spod wody🤪
bETGqfTT
Zibi
8 miesięcy temu
Bito ją za słabo
Kamil
8 miesięcy temu
Dlatego ona wyżywa się na ludziach no żeby tak traktować ludzi to nie mieści się w głowie jest odrażającą osobą
Sasza
8 miesięcy temu
Teraz rozumiem skad taka agresja na innych, szczególnie pracownikow restauracji.Hanukowe wrzaski i rzucanie czym sie da. Nie jest to zgodne z polskimi zadadamisavoire vivre'u. Trauma z dzieciństwa pozostawia rany w psyche ns cale życie.
Sasza
8 miesięcy temu
Bicie dziecka za jedzenie chleba? To nie byly polskie zwyczaje,a hanukowe z pewnością!
L u s i a
8 miesięcy temu
Bezczelna, ordynarna, pewna siebie, bezkarna. Pewnie, że to jest wyreżyserowane, taka jest potrzebna w tym programie tvn
Icka
8 miesięcy temu
Czego jeszcze się dowiemy?może była molestowana🤣
Gówno
8 miesięcy temu
Babka Gessler,ma perukę na głowie, jak dawni władcy francuscy.
nowy 2 in
8 miesięcy temu
Jednak mało skuteczne te kary bo widać że tusza pozostała
Xxx
8 miesięcy temu
Za mało dostała jakby parę dni w piwnicy posiedziała bez chleba i wody pewnie, każde danie by jej smakowało, wstrętne babsko bez szacunku dla innych, tylko nabija sobie kabze niech się weźmie za swoje knajpy i robi tam porządek, szkoda na nią czasu
Demo13
8 miesięcy temu
Przypomniało jej się.... Po co o tym pisać i rozglaszac....co już kasa się skończyła, to ma być reklama?
bETGqfTL
Amanda
8 miesięcy temu
Nieskuteczne niebezpieczne szczepionki rządzący dopuścili do obiegu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić