Magda Gessler podsuwa "patent" na Rosjan. To skuteczne, ale nielegalne

Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Niektórzy nieustannie wymyślają kolejne sankcje, które można by wymierzyć w stronę agresora. Magda Gessler tymczasem podzieliła się "patentem" na zatrzymanie rosyjskich kierowców.

Magda Gessler podsuwa "patent" na Rosjan. To skuteczne, ale nielegalne
Magda Gessler (AKPA)

Od jakiegoś czasu dochodzi do napięć na przejściach granicznych. To dlatego, że blokowane są rosyjskie ciężarówki. Wśród protestujących pojawiają się m.in. aktywistki i aktywiści Strajku Kobiet, Euromajdanu Warszawa, Fundacji Otwarty Dialog, Obywateli RP i Partii Zielonych.

Sukcesywnie pojawiają się kolejne pomysły na hamowanie rosyjskiego transportu. Jednym z najnowszych patentów na Facebooku podzieliła się Magda Gessler.

To nie mój pomysł… ale niektórzy mają takie sposoby… na nieludzką sytuacja na Ukrainie. Co Wy na to? - zapytała na Facebooku. - Handel jest ważniejszy niż życie? - dodała.

Później oceniła, że "Niemcy i Francja cały czas wolą kasę i stawiają pieniądze ponad życie…". "Czy każda metoda jest dobra?" - dopytywała.

Magda Gessler opublikowała grafikę

Do cytowanych słów Magda Gessler załączyła grafikę, na której przedstawiono "patent" pozwalający na zatrzymanie rosyjskiego transportu.

Wiecie, że TIR bez tablicy rejestracyjnej nie może opuścić terytorium obcego kraju? Teraz już wiecie - napisano, zamieszczając jednocześnie zdjęcie rosyjskiej tablicy rejestracyjnej.

Trzeba podkreślić, że takie działanie jest nielegalne. "Pani Magdo, proszę dać dobry przykład. Czekam na fotorelację" - pisze jeden z internautów.

Zobacz także: Partnerka Żory Korolyova wspomina upominki od ukochanego
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić