Magda Gessler wybuchła! Ostry komentarz. "Dość, stop!"

12

Magda Gessler nie wytrzymała. Postanowiła odnieść się do spekulacji o jej rzekomym rozstaniu z telewizją TVN. Doniesienia medialne skomentowała niezwykle dosadnie, w swoim stylu.

Magda Gessler wybuchła! Ostry komentarz. "Dość, stop!"
Magda Gessler (AKPA)

Ostatnio w mediach pojawiało się sporo doniesień na temat możliwego odejścia Magdy Gessler z TVN. Spekulacje wskazują na to, że miałaby przejść do Polsatu. "Super Express", powołując się na anonimowe źródło, podał niedawno, że Gessler mogłaby tam liczyć na swój program.

Na początku restauratorka reagowała na plotki z przymrużeniem oka. Na Instagramie opublikowała wierszyk. Żartobliwie wyraziła w nim swoje zaskoczenie spekulacjami.

Bajka, wierszyk, rymowanki / Kolorowe malowanki / Spekulacje... barwne treści / Lubią sobie coś popieścić / Wszystko wrzucić dziś do gara / I tak kręcić, niczym czara / A ja na urlopie / Lekko pali w tym ukropie / Dementuję moi mili / Życzę wam tak pięknej chwili / TVN to mój domeczek / Moje gniazdko i stołeczek / Moi ludzie, życie, praca / Moja frajda, wielka raca! / Całuję kochane portaliki / Niech wam się robią wasze kliki - napisała Magda Gessler.

Magda Gessler reaguje na plotki. "To za mało"

Wspomnianym wierszykiem Magda Gessler nie osiągnęła zamierzonego efektu. Wobec tego zareagowała znacznie dosadniej.

DOŚĆ! STOP! - napisała na Instagramie. - Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa 'bomba nuklearna', aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, które żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe - dodała gwiazda w mocnym wpisie.
Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków, które rujnują życie nie na chwilę, tylko na zawsze... Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie. Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chcę mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop, ktoś musi mi to OBS…Ć - kontynuowała bardzo poirytowana Magda Gessler.

Na koniec wyraźnie podkreśliła swoją lojalność wobec stacji-matki. - Dom jest, był i będzie tylko jeden. TVN - podsumowała.

Zobacz także: Anja Rubik jest gotowa na założenie rodziny?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić