Magda Gessler z apelem o miłości. Tego się nie spodziewała! Efekt odwrotny do zamierzonego

Magda Gessler opublikowała na Instagramie nagranie pary, która wymienia czułości przy stole w restauracji. Zaapelowała do fanów o dzielenie się miłością w trudnym czasie. Internauci skrytykowali jednak zachowanie Magdy Gessler. Podali konkretne powody.

Magda Gessler z apelem o miłości. Tego się nie spodziewała! Efekt odwrotny do zamierzonego
Magda Gessler o miłości w czasach wojny. Skrytykowali ją fani (AKPA, AKPA)

Użytkownicy Instagrama nie zostawili suchej nitki na Magdzie Gessler, która opublikowała w sieci wpis z przesłaniem. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zaapelowała do fanów o dzielenie się miłością w czasie kryzysu. Jej wpis spotkał się z wieloma negatywnymi reakcjami.

Miłość w czasach wojny... Miłość niech zwycięża wszystko... Kiedy jej brak, dzieje się to, co widzimy... Make love, not war - apelowała gwiazda TVN.

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że Gessler nie zrobiła niczego złego. Internauci twierdzą jednak inaczej. Chodzi o wideo, które opublikowała gwiazda wraz z powyższym wpisem. Widać na nim parę, która "wymienia czułości". Mężczyzna całuje kobietę w policzek i obejmuje ją. Partnerka jest nieco zakłopotana, co zza kamery komentuje Magda Gessler - najprawdopodobniej nie tylko lektorka, ale też operatorka.

Pan zakochany, przytulony, całowany. Przepięknie... Pani zaniepokojona, zawstydzona, ale dumna! - słychać w tle głos restauratorki.

Internauci oburzeni wpisem Gessler

Choć Magda Gessler miała dobre zamiary, wielu internautów postanowiło skomentować jej wpis o miłości. Zarzucają restauratorce, że nagrała parę z ukrycia i opublikowała nagranie bez zgody zakochanych, których może obejrzeć 1,2 mln. ludzi. Tylu bowiem obserwatorów na Instagramie ma Gessler.

Co to w ogóle ma być Pani Magdo? Ci ludzie są w ogóle świadomi, że może je teraz oglądać 1,2 miliona ludzi na Instagramie? Strasznie to infantylne, całokształt tego posta... zażenowanko.pl.
Ta Pani to "trochę" zawstydzona tym Panem... I widać jak byk, że wie, że jest nagrywany.
No nie wiem… niby spoczko, ale pani wygląda na nieco zażenowaną. Chyba nie do końca odpowiadają jej te amory!

Całe nagranie można zobaczyć na profilu Magdy Gessler na Instagramie.

Zobacz także: Anna Mucha zgorszona cenami u Magdy Gessler?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić