Narożna mówi o dzieciach i ślubie. Gwiazda disco dolo nie była sama długo

3

Magda Naroża przekonała się, że łączenie życia osobistego z pracą zawodową nie jest dobrym pomysłem. Po 7 latach rozwiodła się z Dawidem Narożnym, z którym wcześniej stworzyła zespół disco polo Piękni i Młodzi. Dawid wyleciał z zespołu i życia Magdy, która szybko znalazła nową miłość. Okazuje się, że to kolega z czasów szkolnych.

Narożna mówi o dzieciach i ślubie. Gwiazda disco dolo nie była sama długo
Magda Narożna mówi o dzieciach i ślubie (AKPA)

O rozwodzie Narożnych w 2019 r. było głośno ze względu na wzajemne oskarżenia i publiczne pranie brudów. Magda twierdziła, że rozstanie nie wpłynie na ich dalszą współpracę w zespole. Ale od 2020 r. Dawid nie figuruje już na liście płac w Pięknych i Młodych. Byli małżonkowie poszli swoimi drogami i mają już nowych partnerów.

Gwiazda disco polo często chwali się na Instagramie swoim ukochanym. Jak się okazało, Krzysztof Byniak i Magda Narożna znają się od ponad 20 lat. Chodzili razem do szkoły, często siedzieli w jednej ławce, ale jako nastolatkowie nie mieli się ku sobie.

Przyszedł czas, gdzie trafiliśmy na siebie w takim momencie życiowym, gdzie być może szukaliśmy nawet siebie w jakiś sposób. Dla mnie to jest przeznaczenie – wyznała Narożna w rozmowie z portalem Jastrząb Post.
Zobacz także: Magdalena Narożna: "Dostaję listy od fanów z więzienia"

32-letnia rozwódka dodała, że czuje się szczęśliwa i spełniona jako kobieta i kochanka. Ważne jest także dla niej, że córka, którą ma z poprzedniego związku, akceptuje jej nowego partnera.

Narożna w nowym związku tryska radością, ale nie zamierza go formalizować. - Nie czuję wewnętrznej potrzeby, aby zmieniać coś w aż taki sposób. Co będzie, to będzie, zobaczymy – dodała.

To samo mówiła o dzieciach, których na razie nie planuje. Co wcale nie oznacza, że za jakiś czas nie wróci do pieluch.

Nie mówię nie, bo nie wiem, co w głowie się pojawi gdzieś tam za jakiś czas. Jeżeli taka decyzja będzie, jeżeli tak się zdarzy, to nie będę płakała, tylko będę szczęśliwa. Zobaczymy, co los przyniesie – dodała Magda Narożna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić