Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Magdalena Cielecka wspomina maturę. Zdradziła, czego się bała

14

Magdalena Cielecka w rozmowie z nami wróciła wspomnieniami do czasów swojej matury. Aktorka zdradziła, który przedmiot sprawiał jej wówczas największe problemy i jak spędzała czas po egzaminie dojrzałości. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Magdalena Cielecka wspomina maturę. Zdradziła, czego się bała
Magdalena Cielecka wspomina czas, w którym zdawała maturę (AKPA)

Magdalena Cielecka odwiedziła studio Wirtualnej Polski w związku z premierą nowego filmu "Nieobliczalna", który trafi na platformę Prime Video 17 maja. Aktorka wciela się w nim w postać Alicji - przyjaciółki głównej bohaterki Martyny, którą gra Agnieszka Grochowska. W kryminalno-sensacyjnym filmie grają również m.in. Julia Wieniawa oraz Paweł Małaszyński. Cały wywiad z Magdaleną Cielecką pojawi się na kanale Wirtualnej Polski na YouTube we wtorek 14 marca o godz. 17:00.

Nasz wywiad nagrywaliśmy dokładnie w dniu, kiedy rozpoczęły się matury. Dlatego na koniec naszej rozmowy postanowiliśmy zapytać Cielecką o jej doświadczenia. Jak aktorka wspomina okres, w którym zdawała egzamin dojrzałości?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Cielecka wspomina swoją maturę. "Polskiego się nie bałam, matematyki już tak"
Bardzo dobrze. Polskiego się nie bałam, z kolei matematyki już tak. Zdawałam matematykę będąc kompletnie matematycznym antytalentem, ale wiedziałam, że wolę zmierzyć się właśnie z nią niż z biologią, a byłam na profilu biologiczno-chemicznym. Był więc podczas matur oczywiście stres, ale było też poczucie wielkiego święta, że doszliśmy do tego etapu i zaraz go zakończymy, a jednocześnie wchodzimy w nowy etap i zaraz wkroczymy w dorosłość - powiedziała nam Cielecka.

A jaką uczennicą w liceum była aktorka?

Uczyłam się systematycznie. Przygotowywałam się do egzaminów regularnie, dzięki czemu przed maturą nie miałam poczucia, że jest za pięć siódma i muszę nagle coś nadrobić, żeby zdążyć. To poczucie spokoju było dla mnie ważne - dodała.

Zapytaliśmy Cielecką o lektury szkolne. Przyznała, że nie była w stanie skończyć niegdyś bardzo popularnej serii powieści. Której konkretnie? I jaką literaturę najbardziej lubi do dziś? Odpowiedzi na te pytania również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem odcinka był Bartłomiej Topa. Aktor kilka miesięcy temu zachwycił Polaków jako Jan Paweł Adamczewski w serialu "1670". Topa opowiedział nam, jak wyglądały jego pierwsze dni na planie, jak na serial zareagowali fani platformy Netflix za granicą oraz co czeka widzów w 2. sezonie "1670".

Topa wrócił również wspomnieniami do pracy na planach filmów, które stworzył Wojciech Smarzowski ("Dom zły", "Drogówka", "Wesele"). Zdradził nam też, czym rozczulają go jego córki oraz czy w jego opinii Polacy potrafią się z siebie śmiać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bartłomiej Topa: Zaskoczyło mnie, że serial "1670" doceniła też młodzież. Wiem, że mają z niego bekę

Filip Borowiak, dziennikarz o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić