Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Powrót serialu "Kryminalni"? Maciej Zakościelny odnosi się do plotek

10

W tym roku mija 20 lat od momentu, gdy padł pierwszy klaps na planie kultowego dla wielu Polaków serialu "Kryminalni". W rozmowie z nami Maciej Zakościelny, który w serialu wcielał się w postać podkomisarza Marka Brodeckiego, zdradził nam, czy faktycznie pojawił się pomysł, by reaktywować "Kryminalnych". Zobaczcie nasz materiał wideo.

Powrót serialu "Kryminalni"? Maciej Zakościelny odnosi się do plotek
Maciej Zakościelny chciałby powrotu serialu "Kryminalni"? (AKPA)

Maciej Zakościelny odwiedził studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o filmie "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5", w którym ponownie wcielił się w rolę legendarnego Piotrusia Wolańskiego. Więcej na temat pracy na planie filmu będzie można dowiedzieć się w piątek (czyli w dniu premiery filmu) w naszym serwisie, kiedy opublikujemy fragment rozmowy z Maćkiem właśnie na temat nowego "Kogla Mogla".

Podczas naszego wywiadu nie zabrakło też wątku innych produkcji, w których do tej pory brał udział. Zapytaliśmy Zakościelnego, czy widzi szansę na powrót serialu "Kryminalni", który na antenie zadebiutował dokładnie 20 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"
Powiem szczerze, że parę lat temu dostałem taką propozycję z produkcji. To było badanie, czy w ogóle jesteśmy zainteresowani. Stwierdziłem, że musiałbym przeczytać scenariusz, bo to musiałoby coś naprawdę dobrego, żeby widzowie mieli poczucie, że warto było na to poczekać. I uważam, że wszedłbym na taką serię np. 13 odcinków. Myślę, że to fajne byłoby znowu się spotkać z Markiem Włodarczykiem i Magdą Schejbal - powiedział nam Zakościelny.

Aktor przyznaje, że z wyjątkowym sentymentem wspomina pracę na planie "Kryminalnych".

Pamiętam, że dużo życia i energii oddałem Markowi Brodeckiemu i Bronkowi Woyciechowskiemu. Jednak z wszystkich postaci, które wykreowałem, jestem bardzo dumny - dodał Maciej.

A jaka rola jeszcze marzy się Maćkowi? I jakie są jego plany na najbliższe miesiące? Odpowiedzi na te pytania również znajdziecie w naszym materiale wideo. Cały wywiad z Maciejem Zakościelnym pojawi się pod koniec tygodnia na kanale Wirtualnej Polski na YouTube.

Zobaczcie też ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościnią ostatniego odcinka była Joanna Krupa. Gwiazda TVN opowiedziała nam m.in. o swoim nowym programie "Razem OdNowa", początkach kariery zarówno w Polsce, jak i w USA oraz zdradziła, czy jej córeczka lubi podróże do Polski. Zobaczcie cały wywiad z Joanną Krupą poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa: Marcin Tyszka nie chciał mnie w "Top Model". Ciągle wbijał mi szpile
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić