aktualizacja 

Maja Bohosiewicz powiększyła biust. Mówi otwarcie, ile ją to kosztowało

148

Maja Bohosiewicz jakiś czas temu zdecydowała się na powiększenie biustu. Zabieg do najtańszych nie należał. Ile wydała na tę poprawkę?

Maja Bohosiewicz powiększyła biust. Mówi otwarcie, ile ją to kosztowało
Maja Bohosiewicz (Instagram)

Maja Bohosiewicz bardzo skupia się na tym, by wyglądać jak najlepiej. Na co dzień wykorzystuje różne kosmetyki, a poza tym nie stroni od medycyny estetycznej.

Już jakiś czas temu wyznała, że czasami wyjeżdża z Dubaju do Polski "na usta". Celebrytka ma za sobą również ingerencję w biust. Pod najnowszym zdjęciem zdradziła, ile kosztował zabieg.

Wspomniana fotka jest bardzo odważna. Bohosiewicz ma na sobie tylko majtki i rozpiętą różową koszulę. Ta migawka wywołała lawinę komentarzy. Maja Bohosiewicz uznała, że nie może przechodzić obok tego zupełnie obojętnie.

Bohosiewicz ujawnia. Tyle wydała na "nowy biust"

Jedna z instagramerek wyraźnie dała do zrozumienia, że bardzo zazdrości Mai Bohosiewicz takiego biustu. Podkreśliła, że gdyby miała takie piersi, to "chciałaby je wszędzie pokazywać". Celebrytka postanowiła wymowie zareagować.

Polecam, 20k i są Twoje! Miałam tak pierwszy rok, że kupowałam wszystko obcisłe z dekoltami - zdradziła Maja Bohosiewicz.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić