aktualizacja 

Matka Królikowskiego nie rozpacza po rozstaniu syna. Wiadomo dlaczego

40

Jak donosi jeden z tabloidów, teściowa Joanny Opozdy ma nieszczególnie ubolewać nad końcem małżeństwa syna. Za to bardzo polubiła jego nową dziewczynę.

Matka Królikowskiego nie rozpacza po rozstaniu syna. Wiadomo dlaczego
Małgorzata Ostrowska-Królikowska z synem Antonim Królikowskim (fot. Akpa)

Relacja Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy to historia rodem z "Mody na sukces" lub podobnej telenoweli. To się para rozstawała, to po czasie znowu schodziła. W sierpniu ubiegłego roku ku zaskoczeniu wszystkich wzięli ślub. Wydawało się, że wspólne dziecko tylko umocni ich związek, ale kilka dni po narodzinach Vincenta gruchnęła wiadomość, że jego rodzice nie są już razem.

Szybko wyszło na jaw, że Królikowski od dłuższego czasu jest w związku z atrakcyjną prawniczką. Według informacji "Super Express" jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nie przejęła się zbytnio poprzednim niepowodzeniem sercowym Antka.

Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Już niejednokrotnie pisano, że Ostrowska-Królikowska i Opozda nie przepadały za sobą. Modelka w wywiadach wymijająco mówiła, że nie miały okazji się dobrze poznać, tłumacząc to swoją sytuacją zdrowotną. Gazeta twierdzi, że Opozda miała unikać rodzinnych obiadów, co bardzo nie spodobało się aktorce znanej z "Klanu".

Nie podobał jej się charakter synowej. Sytuacja rodzinna Opozdy także ją martwiła. Małgosia nie mogła uwierzyć, że jej kochany syn uczestniczy w tak nielicujących z ich pozycją sytuacjach, które były relacjonowane w mediach. Było jej przykro i wstyd przed znajomymi - twierdzi anonimowy znajomy Ostrowskiej-Królikowskiej.

Sprawa ma rzekomo inaczej wyglądać z nową partnerką Antka, z którą Małgorzata zdążyła się już zapoznać. "Super Express" donosi, że panie wspólnie bawiły się na urodzinach aktora w połowie lutego. Prawniczka przypadła do gustu mamie aktora.

To dziewczyna z ambicjami, prawniczka. Nie generuje wokół siebie skandali. Dla Małgosi to idealna kandydatka na synową – zdradził informator.
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić