Małgorzata Rozenek-Majdan bez hamulców. "Nie lubicie kobiet"

19

Z okazji Dnia Matki Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła w sieci bardzo mocny wpis. Za pośrednictwem Instagrama skarciła polityków za podejmowane przez nich działania. Celebrytka absolutnie się nie hamowała. Zrobiło się naprawdę gorąco!

Małgorzata Rozenek-Majdan bez hamulców. "Nie lubicie kobiet"
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA, Marcin Gadomski)

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się sporą popularnością. Rozpoznawalność zagwarantował jej program "Perfekcyjna Pani Domu". Ostatnimi czasy natomiast dużo mówi się o jej działalności w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN".

Prywatnie Rozenek-Majdan jest propagatorką metody in vitro. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu na świat przyszli jej synowie - Stanisław, Tadeusz oraz Henryk.

Z okazji Dnia Matki Rozenek-Majdan zamieściła w sieci mocny wpis. Za pośrednictwem Instagrama skierowała ostre słowa pod adresem polityków krytykujących kobiety, które urodziły dzieci dzięki metodzie in vitro.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pieniędzy nie ma i nie będzie". Członek RPP cytuje byłego ministra finansów. "Dramatu żadnego nie było"

Celebrytka zdecydowanie nie gryzła się w język. "Dzień Matki 2023. Przeczytaj do końca, warto... Jestem szczęśliwą, kochającą Mamą i szczęśliwą kochaną córką, ale jestem też bardzo zaniepokojoną kobietą i obywatelką" - napisała.

Kolejny raz z sejmowej mównicy, padają słowa krzywdzące polskie kobiety, matki i dzieci poczęte metodą in vitro. Kolejny raz nasze historie i przeżycia używane są do brutalnej walki politycznej. Kolejny raz musimy tłumaczyć, że nasze dzieci nie są "wyprodukowane" bo nie są rzeczą - dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan z mocnym apelem. "Dajcie już spokój"

Instagramowy wpis zakończyła bardzo mocnym apelem.

Dajcie już spokój. (...) Już wiemy: nie lubicie kobiet, nie znacie się na medycynie, nie bardzo umiecie w ekonomię i chyba nie chcecie dla Polski jak najlepiej. (...) Mam więc prośbę "opuść żagle, odłóż szablę, odpuść sobie diable" że tak zacytuje klasyków (...) Przestańcie meblować nam rzeczywistość na miarę Waszej wyobraźni. Sami damy radę. Serio… - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić