Małgorzata Rozenek na policji. Została perfidnie wykorzystana

30

Małgorzata Rozenek-Majdan przekazała koszmarne wieści. Z jej słów jasno wynika, że padła ofiarą internetowych oszustw. Oczywiście celebrytka nie przeszła obok tego obojętnie. O poczynaniach przestępców powiadomiła policję.

Małgorzata Rozenek na policji. Została perfidnie wykorzystana
Małgorzata Rozenek-Majdan (Licencjodawca, AKPA)

O niemałej popularności może mówić Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta celebrytka ma wręcz gigantyczne grono fanów, którzy uważnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Małżonka Radka Majdana jest bardzo aktywna choćby na Instagramie.

Wielka rozpoznawalność gwarantuje jej niemałe zyski. Celebrytka często pojawia się w rozmaitych kampaniach reklamowych i publikuje posty sponsorowane.

Niestety, popularność ma też ciemne strony. Niedawno Rozenek-Majdan ujawniła, że pewna firma wykorzystała wizerunek jej rodziny do promowania fake-newsów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Roznerski wprost. "Teatr mi zabrał połowę pensji"

Jednocześnie Małgorzata ostrzegła obserwatorów. Zapewniła, że określone produkty promuje tylko za pośrednictwem własnych profili w mediach społecznościowych.

Jeśli coś wam polecam, pokazuję to na mnie, na Instagramie, dlatego nie wierzcie w informacje przekazywane na innych platformach - infromowała Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan zawiadomiła policję

W rozmowie z jastrzabpost.pl Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła, że zdecydowała się na złożenie zawiadomienia na policji.

To jest tak, że raz na jakiś czas pojawiają się wykorzystania mojego wizerunku, które są o tyle szkodliwe, że często oszuści reklamują jakieś szkodliwe albo dla zdrowia, albo dla portfela ludzi rzeczy. Tym bardziej mi jest przykro, kiedy mój wizerunek jest do tego typu oszustów wykorzystywany. My za każdym razem staramy się o tym informować o tym organy ścigania, właśnie po to, aby nie dawać przyzwolenia na tego typu oszustwa - wyjaśniła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ofiarami oszustw pada wiele gwiazd. Takie problemy miały m.in. Dorota Szelągowska, Agnieszka Chylińska czy Dominika Gwit.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić