Szczere wyznanie Neila Diamonda. "Rytm będzie trwał długo po moim odejściu"

3

W 2018 r. u Neila Diamonda zdiagnozowano chorobę Parkinsona. W związku z tym wokalista podjął decyzję o zakończeniu swojej kariery i odwołaniu koncertów z okazji 50-lecia działalności artystycznej. W najnowszym wywiadzie w "CBS Sunday Morning" podzielił się swoimi odczuciami związanymi z tym wydarzeniem.

Szczere wyznanie Neila Diamonda. "Rytm będzie trwał długo po moim odejściu"
Neil Diamond (Twitter, @CBSSunday)

Neil Diamond, to legenda amerykańskiej sceny. Niestety z powodów problemów zdrowotnych - zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona - w 2018 roku ogłosił wycofanie się z występów przed publiką.

Artysta ma na swoim koncie 29 studyjnych albumów. Fani z całego świata najpewniej kojarzą go z piosenką "Sweet Caroline".

Neil Diamond: rytm trwa i będzie trwał długo po moim odejściu

W rozmowie z Anthonym Masonem w programie "CBS Sunday Morning" przyznał, że radzenie sobie z diagnozą z 2018 r. było dla ogromnym wyzwaniem. Podkreślił, że dopiero niedawno zaakceptował prawdę o swoim zdrowiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Beata Kozidrak w "The Voice"? Nic z tego. "Nie jestem showmanką"
- W jakiś sposób przyszedł spokój i stał się huraganem mojego życia, a wszystko teraz jest takie spokojne. Tak spokojne, jak to studio nagraniowe - powiedział Neil Diamond.
- I kocham to. Uważam, że kocham siebie bardziej. Jestem łatwiejszy dla ludzi. Jestem łatwiejszy dla siebie. A rytm trwa i będzie trwał długo po moim odejściu - dodał.

Przedstawienie na Broadwayu

W rozmowie poruszona została również kwestia przedstawieniu, które obecnie grane jest na Broadwayu. Historia, którą opowiada show oparta jest na jego życiu. W roli Młodego Diamenta występuje Will Swenson.

- To wszystko było bardzo trudne. Byłem trochę zawstydzony. Pochlebiało mi i byłem przerażony - przyznał Neil Diamond.
- Przeraża mnie bycie zdemaskowanym… ponieważ wszyscy mamy fasadę. Tutaj wszyscy mają poznać prawdę. Nie jestem jakąś wielką gwiazdą. Jestem tylko sobą - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić