Małgorzata Rozenek poszła do specjalisty. Usłyszała takie słowa

42

Małgorzata Rozenek-Majdan wyciąga wnioski ze swoich potknięć na antenie TVN. Prezenterka telewizyjna rozpoczęła współpracę z logopedką. Wiadomo, na czym polegają jej ćwiczenia.

Małgorzata Rozenek poszła do specjalisty. Usłyszała takie słowa
Małgorzata Rozenek-Majdan (Licencjodawca, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan systematycznie rozwija swoją karierę. 29 sierpnia zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Początki okazały się niełatwe, a wszystko za sprawą tego, że wylała się na nią fala hejtu.

Internauci skrupulatnie wyłapują potknięcia Małgorzaty. Są też tacy, którzy zwracają uwagę na jej dykcję. Rozenek-Majdan wyciąga natomiast wnioski - udała się do logopedki.

To jest ogromna przyjemność, że jako redakcja "Dzień dobry TVN" mamy możliwość pracy z najlepszymi ekspertami. Osoba, która ze mną pracuje, jest osobą, która daje tak trafne uwagi i tak dobrze pracuje i ma tak wiele sukcesów na swoim koncie, że ja muszę ci powiedzieć, że już zauważam różnicę w swoim głosie po ćwiczeniach, które razem robimy - przekazała Rozenek-Majdan w rozmowie z Plotkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje z logopedką. Takie ćwiczenia dostała

Jakie ćwiczenia wykonuje? Również i o tym opowiedziała Rozenek-Majdan.

To są ćwiczenia oddechowe. Cały organ, który wydaje głos, jest takim samym mięśniem, jak biceps czy pośladek. Ta świadomość, że wiesz, jak powinien pracować i tego, że tak jak na treningu ćwiczysz swoje ciało, tak jesteś w stanie wyćwiczyć swój głos, jest to dla mnie ogromnym ułatwieniem, bo ja głęboko wierzę w to, że jeżeli się chce to się może - zaznaczyła.

Małgorzata Rozenek-Majdan już kilkukrotnie udowadniała, że nie umywa rąk od ciężkiej pracy. Czas pokaże, czy jej współpraca z logopedką przyniesie oczekiwane efekty.

Zobacz także: Polacy wydali wyrok. "Morawiecki zostaje, rząd zostaje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić