Mama dodaje otuchy Antkowi Królikowskiemu. Wymowny wpis na Instagramie

17

Antek Królikowski wyznał w programie emitowanym przez TVN, że cierpi na stwardnienie rozsiane. Chorobę syna skomentowała na Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska, mama aktora.

Mama dodaje otuchy Antkowi Królikowskiemu. Wymowny wpis na Instagramie
Antoni Królikowski wyznał, że choruje na stwardnienie rozsiane. Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała to na Instagramie (AKPA, AKPA)

Antonii Królikowski ma stwardnienie rozsiane. O nieuleczalnej chorobie po raz pierwszy opowiedział przed kamerami TVN, w ostatnim odcinku programu "Przez Atlantyk". Okazuje się, że chorobę zdiagnozowano u aktora w 2016 roku.

Tym, co zaniepokoiło Królikowskiego, był nagły paraliż lewej strony ciała, którego doświadczył podczas jednego z występów w telewizji. Jak wspominał to wydarzenie w programie "Przez Atlantyk"?

Zobacz także: Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem
Pamiętam, na scenie nagle poczułem, że gdzieś z trzewi wychodzi coś do gardła, aż do samego mózgu. Paraliż na całej lewej stronie twarzy - mówił Królikowski.

Niedługo później usłyszał diagnozę - stwardnienie rozsiane. Od tamtej pory, jak stwierdził, stara się żyć normalnie. Zaznaczył jednak, że niektóre jego zachowania wynikające z choroby mylnie są utożsamiane z nadużywaniem alkoholu czy środków psychoaktywnych.

Informacja o chorobie 33-letniego aktora, a ostatnio bohatera głośnych skandali, wywołała lawinę komentarzy w sieci. Nie wszyscy bowiem dają wiarę w wyznanie. Wielu pisze o PR-owej zagrywce, zwracając uwagę na zastanawiającą zbieżność informacji o chorobie z aferami komentowanym w ostatnich tygodniach.

I to właśnie w odniesieniu do tych nieprzychylnych komentarzy należy interpretować ostatni wpis Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, w którym mama Antka nawiązała do choroby syna. Wyraźnie chciała dodać mu otuchy, zarówno w walce z choroba, jak i z krytyką ze strony opinii publicznej.

Przepłyniesz nie tylko Atlantyk synu - napisała, dodając m.in. takie wymowne hasztagi: #Zdrowie, #SM, #Życie czy... #OceanNieżyczliwości.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić