aktualizacja 

Mama Przybylskiej nie chce tego widzieć. Wymowne słowa

36

Mama Anny Przybylskiej w dosadny sposób wypowiedziała się na temat pomysłu na postawienie pomnika upamiętniającego jej zmarłą córkę. Komentarz Krystyny Przybylskiej nie pozostawia wątpliwości, co sądzi na ten temat.

Mama Przybylskiej nie chce tego widzieć. Wymowne słowa
Mama Anny Przybylskiej o sposobach upamiętniania jej zmarłej córki (AKPA)

Ania Przybylska zmarła 5 października 2024 roku. Ten fakt wstrząsnął całą Polską. Jej fani nadal nie mogą pogodzić się z przedwczesną śmiercią aktorki i wciąż szukają nowych sposobów na to, jak podtrzymywać pamięć o niej i jej rolach.

I choć od śmierci gwiazdy polskiego kina minęło już osiem lat, każda kolejna okazja do wspomnień o Ani jest wykorzystywana. Po książce biograficznej i głośnym filmie opowiadającym o życiu pięknej aktorki właśnie pojawił się nowy pomysł, by aktorce postawić pomnik. Sprawę skomentowała już mama aktorki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rak trzustki. Jak pokonać cichego zabójcę?

Pomnik na cześć Ani Przybylskiej. Mama aktorki komentuje pomysł

Do sprawy budowy pomnika upamiętniającego przedwcześnie zmarłą na raka trzustki aktorkę odniosła się jej matka. Krystyna Przybylska w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" wprost powiedziała, co sądzi o takim pomyśle.

Jestem temu przeciwna. Dobrze znałam moją córkę i wiem, że nie chciałaby tego. Była skromną, utalentowaną dziewczyną, ale nie na pomniki. Pamięć o niej trwa w inny sposób i to jest piękne – mówi nam. – Pomnikiem dla mojej Ani jest ten piękny film, który spodobał się widzom, na własne oczy widziałam tłumy ludzi w kinach i razem z reżyserem byłam w różnych miastach na premierze. To było bardzo wzruszające – wyjaśniła w rozmowie z "Super Expressem" pani Krystyna.

Mama gwiazdy wprost zasugerowała też fanom Ani Przybylskiej, jak najlepiej mogą upamiętniać jej zmarłą córkę. Okazuje się, że nie potrzebują do tego wystawnych gestów. Wystarczy, że będą wspierać miejsca ważne w życiu aktorki.

Jakie to miejsca? Krystyna Przybylska wskazała na Hospicjum im. księdza Dutkiewicza w Gdyni, gdzie pod koniec życia Ania otrzymała wsparcie i opiekę oraz hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań. Jak podkreśla mama gwiazdy, oba miejsce potrzebują realnego wsparcie finansowego i pomoc im będzie najpiękniejszą formą pamiętania o aktorce.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić