aktualizacja 

Taki był ostatni wpis Ani Przybylskiej. Pojawił się 24 września 2014 r.

77

Do kin trafił film o Annie Przybylskiej. W tej produkcji uwzględniono między innymi wspomnienia bliskich zmarłej aktorki. Widzowie nie ukrywają poruszenia.

Taki był ostatni wpis Ani Przybylskiej. Pojawił się 24 września 2014 r.
Anna Przybylska (AKPA)

Anna Przybylska cieszyła się ogromną popularnością. Była lubiana i szanowana przez duże grono osób. Fani mogli śledzić jej poczynania nie tylko na ekranie, ale i na Instagramie.

Przybylska prowadziła konto @aniablond. Aktualnie ten profil obserwuje blisko 60 tysięcy internautów. W ramach ostatniego wpisu aktorka pokazała swoje ulubione buty.

Moje kochane New Balancy... - pisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani Anny Przybylskiej zasypują komentarzami jej profil

Ostatni wpis na instagramowym koncie Anny Przybylskiej pojawił się 24 września 2014 roku. Mimo to nadal wiele osób odwiedza jej profil. Obecnie internauci dzielą się odczuciami po obejrzeniu filmu "Ania". Oto kilka komentarzy:

  • To niesamowite, ile tu ciągle nowych komentarzy, ale taka właśnie byłaś. Niesamowita. Jestem przekonany, że nawet teraz, w tym instagramowym świecie, Ty na śniadanie nie wyskoczyłabyś z lodówki, tylko najpierw zrobiłabyś śniadanie dzieciom. Zamiast modnego treningu, zaprowadziłabyś je do szkoły, a dopiero na końcu, pomyślała o sobie. I właśnie tego tak bardzo nam brakuje...
  • Właśnie wróciłam z kina. Nie mogę tego ogarnąć. Jednocześnie jestem tak wdzięczna za ten film, że Twoja rodzina i bliscy podzieliła się Tobą z nami. To jest niewyobrażalnie. Tak bardzo mi przykro, że nie było Tobie dane być z dziećmi dłużej, towarzyszyć im w codzienności. Cieszyć się rodziną! Twoja historia uczy pokory. Spoczywaj w spokoju. Ten film to taka kropka nad i w Twojej historii. Żyłam tym tyle lat. Zawsze będę wracać myślami tu. Dziękuję.
  • Właśnie wróciłam z seansu… Do tej pory nie mogę dojść do siebie… Cudowny film. Byłaś wspaniałą i wartościową kobietą, godną naśladowania. Spoczywaj w spokoju.
  • Dzieli nas tylko czas. Pamięć o Tobie jest Aniu w nas.
  • Film o Tobie bardzo piękny.
  • Aniu, nigdy o Tobie nie zapomnimy.
Zobacz także: Sceny jak z filmu akcji. Pirat drogowy nagrany na ulicach Wrocławia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić