Mama Stanowskiego zgasiła internautę. Pokazała swoje zdjęcie. "Wow"

8

Dziennikarz Krzysztof Stanowski był we wtorek gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Po emisji odcinka udostępnił na Twitterze zdjęcie oglądającej go starszej kobiety, którą jeden z internautów uznał za jego mamę. Urszula Stankowska zauważyła tweeta i pokazała, jak wygląda naprawdę. Internautom opadły szczęki.

Mama Stanowskiego zgasiła internautę. Pokazała swoje zdjęcie. "Wow"
Występ Stanowskiego u Kuby Wojewódzkiego wzbudził wątpliwości fanów (Twitter)

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego talk-show ugościł na słynnej kanapie dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego. Zapowiedź tej wizyty padła już w lipcu, kiedy to Stanowski był gościem programu "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" na antenie radia Newonce.

Stanowski szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z Kanału Sportowego na YouTube, gdzie przeprowadza wywiady w ramach cyklu "Hejt Park". U "Króla TVN-u" mówił m.in. o swojej pracy, o piłce nożnej i o zawodzie komentatora sportowego.

Mama Stanowskiego zgasiła internautę

Po emisji odcinka we wtorkowy wieczór niektórzy fani dziennikarza pytali go na Twitterze, dlaczego zdecydował się na udział w kontrowersyjnym programie. Stanowski rozwiał ich wątpliwości, wyjaśniając, że zawsze lubił Kubę Wojewódzkiego, który niedługo ma odwdzięczyć się wizytą na jego kanale.

Udostępnił także zdjęcie starszej kobiety oglądającej jego występ w telewizji. Jeden z użytkowników Twittera założył, że widoczna na fotografii osoba to mama dziennikarza. "A nie mogłeś odwiedzić mamy osobiście?" - zapytał. "Mamy?" - dziwił się Stanowski. Po chwili internauta przyznał, że "walną gafę" i prosił: "nie pokazuj mamie tego tweeta".

Wtedy do rozmowy włączyła się Urszula Stanowska, mama dziennikarza. "No troszkę jeszcze inaczej wyglądam" - napisała i dodała swoje zdjęcie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zdjęcie mamy dziennikarza wzbudziło zachwyt wśród internautów. "Wow, pięknie Pani wygląda" - napisała jedna z osób. "Ale rakieta. Przepraszam za bezpośredniość" - dodał inny użytkownik.

Zobacz także: Piotr Zelt o walce z depresją. Przyznał się publicznie, że potrzebował leczenia
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić