Dziennikarz TVN miażdży galę Punchdown. Nie zostawił suchej nitki

20

Nie milkną echa dramatu, jaki rozegrał się podczas gali Punchdown 5. Głos zabrał nawet dziennikarz TVN Konrad Piasecki. Jego opinia jest miażdżąca.

Dziennikarz TVN miażdży galę Punchdown. Nie zostawił suchej nitki
Konrad Piasecki ostro skrytykował galę Punchdown (East News)

Podczas piątkowej gali Punchdown 5 doszło do bardzo ciężkiego nokautu. W walce polegającej na policzkowaniu przeciwnika Dawid Zalewski tak mocno uderzył Artura "Walusia" Walczaka, że ten padł jak rażony piorunem. Walczak trafił do szpitala, jest w śpiączce, walczy o życie.

Opinia publiczna ma jasny osąd wobec gali Punchdown. Krzysztof Stanowski, jeden z założycieli Kanału Sportowego, nazwał to wydarzenie "idiotycznym konkursem nap*******nia się po ryju".

Bardzo mocne stanowisko w mediach społecznościowych zajął także dziennikarz TVN Konrad Piasecki.

"Sport" składający się tylko i wyłącznie z tego, że jeden człowiek wali drugiego z całej siły w twarz, to jakieś pseudo-gladiatorstwo XXI wieku. Pewnie ciężko tego zakazać, ale unikałbym reklamowania i nagłaśniania takich barbarzyńskich "pojedynków" - napisał na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W poniedziałek śledztwo w sprawie wydarzeń na gali rozpoczęła prokuratura. Śledczy mają zbadać legalność tego wydarzenia oraz to, czy organizatorzy zachowali niezbędne procedury bezpieczeństwa.

Zobacz także: Gwiazdor Bayernu dał prawdziwy popis! Lewandowski i koledzy dumni (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić