Marcin Hakiel odniósł się do nowego-starego związku Kasi Cichopek

9

Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nareszcie potwierdzili związek. Plotki o ich romansie pojawiały się już od dłuższego czasu, ale zakochani długo nie komentowali sprawy. Teraz do nowej relacji byłej żony nawiązał Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel odniósł się do nowego-starego związku Kasi Cichopek
Marcin Hakiel (Instagram)

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to już absolutna historia. Zarówno aktorka, jak i tancerz układają swoje życia na nowo. Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, natomiast Hakiel od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą blondynką.

Związek Kasi i Macieja został potwierdzony relatywnie niedawno. Tancerz nie kwapił się do tego, by komentować sprawę. Teraz jednak uznał, że najwyższa pora, by to zmienić. Przemyśleniami podzielił się za pośrednictwem "Faktu".

Marcin Hakiel nie ukrywa, że cała afera mocno go poruszyła. Jednocześnie daje do zrozumienia, że nie chce się tym zbytnio zamartwiać, bo przecież rozpoczął już nowy etap. - Teraz skupiam się na dzieciach, ich spokoju, pracy i codziennych obowiązkach - zaznaczył były mąż Kasi Cichopek.

Jego słowa wskazują na to, że jest bardzo zmęczony całą sytuacją. Chciałby móc nareszcie odpocząć.

Moim marzeniem jest tak żyć normalnie. Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło. Lubię normalne życie i spokojny rytm dnia. Myślę, że to jest moje marzenie. Staram się żyć tak, żeby to szczęście po prostu było w moim życiu, bo to w dużej mierze od nas zależy - wyznał popularny tancerz.

Marcin Hakiel wróci do telewizji?

Okazuje się, że stacje telewizyjne próbowały wykorzystać to, że Marcin Hakiel obecnie wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Póki co jednak tancerz nie chce wracać do mediów. Definitywnie jednak tego tematu nie przekreśla.

Z telewizją na razie nic nie planuję. Dostałem wiele różnych propozycji, żeby wrócić, jako choreograf, ale to nie jest jeszcze ten moment. Muszę chwilę ochłonąć - podsumował, cytowany przez tabloid.
Zobacz także: Dusili Popławską na planie foliową torbą. "To są niebezpieczne sceny"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić