Marcin Hakiel zaskoczył. Sami spójrzcie na to zdjęcie

36

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu układa sobie życie na nowo. Tancerz związał się z tajemniczą Dominiką, z którą spędza sporo czasu. Ostatnio wrzucił na Instagrama fotkę ze wspólnego wypadu do kina.

Marcin Hakiel zaskoczył. Sami spójrzcie na to zdjęcie
Marcin Hakiel z partnerką (Instagram)

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem prawdziwej rewolucji w życiu Marcina Hakiela. Celebryta rozstał się z żoną - Katarzyną Cichopek. Następnie zaczął spotykać się z tajemniczą Dominiką. Blondynka już kilkukrotnie pojawiała się na jego profilu na Instagramie.

Do tej pory praktycznie każdorazowo pozowała plecami do obiektywu aparatu. Marcin podkreślał natomiast, że zachowywanie prywatności jest bardzo istotne dla jego partnerki.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia - zaznaczał Hakiel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paulina Smaszcz wywołuje burzę w mediach. Wytyka innym hipokryzję

Hakiel zaskoczył. Pokazał więcej niż zazwyczaj

Tym razem Marcin Hakiel zaskoczył internautów. Wrzucił do sieci migawkę z wyjścia do kina, podczas którego towarzyszyła mu oczywiście Dominika. Kobieta stanęła przodem do obiektywu aparatu, ale...

Twarzy znów nie pokazała. Blondynka zakryła ją przy użyciu opakowania popcornu. Dostrzegamy jedynie kawałek czoła. Cóż, to i tak nieco więcej niż zazwyczaj.

Z doniesień medialnych wynika, że była żona Marcina Hakiela polubiła Dominikę. Wszystko wskazuje na to, że docenia również fakt, iż Adam i Helenka dogadują się z jej córką.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach - przekazał informator Plotka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić