Oliwier Nytko
Oliwier Nytko| 

Marcin Kwaśny znowu zostanie ojcem! Ogłosił też pokonanie nałogu

18

Marcin Kwaśny ogłosił, że wkrótce zostanie ojcem! Na łamach tygodnika "Na Żywo" przekazał tę nowinę wraz ze swoją partnerką, Ogłosił też, że pokonał uzależnienie od alkoholu i znalazł ukojenie w religii.

Marcin Kwaśny znowu zostanie ojcem! Ogłosił też pokonanie nałogu
Marcin Kwaśny i jego żona spodziewają się dziecka (Instagram)

Marcin Kwaśny jest polskim aktorem filmowym i teatralnym. Fani pokochali go za występy w takich produkcjach jak "Korona Królów", "Szpilki na Giewoncie" czy "Pilecki". Związek z jego pierwszą żoną, Dianą Kołakowską nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się po 12 latach w 2020 roku.

We wrześniu ubiegłego roku, Kwaśny stanął ponownie na ślubnym kobiercu ze śpiewaczką, Klaudią. Mieli się poznać na koncercie "Kolęd Pełni". Aktor z żoną wychowują roczną córeczkę.

Marcin Kwaśny z Klaudią spodziewają się kolejnego dziecka

Na łamach tygodnika "Na Żywo" powiedział, że wraz z Klaudią spodziewają się kolejnego dziecka. Jak przekazuje portal Pomponik, Kwaśny wypowiedział się na temat uzależnia od alkoholu. Zmagał się z chorobą przez wiele lat, a religia pomogła mu odnaleźć pocieszenie:

Przez długi czas nie przyznawałem się do problemu, myślałem, że alkoholik, to jest ten menel spod budki z piwem. [...] Teraz wolę więcej dawać niż brać. Kariera też nie jest już dla mnie taka ważna - wyznał aktor.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pod koniec marca, Kwaśny wypowiedział się nieco szerzej o chorobie alkoholowej:

Mam 8 lat w trzeźwości. Tak naprawdę zawołałem ran na meetingu, powiedziałem "Panie Jezu, jeśli istniejesz, to mi pomóż, bo już sobie nie radzę" i tak naprawdę to był punkt zwrotny. Tam jest 12 kroków, to było po trzecim kroku. W zasadzie tak się zaczęła droga ku trzeźwości i walka o tę trzeźwość. Cieszę się, że moja żona Klaudia wspiera mnie w tym niepiciu, bardzo to doceniam. Nie pije i sama też pilnuje, żebym trzymał fason - powiedział w Pytaniu na Śniadanie - powiedział w "PnŚ"
Zobacz także: Byliśmy na planie "Korony królów" w Malborku
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić