Marianna Schreiber ostro o Wojewódzkim. "Jestem zdziwiona"

50

Marianna Schreiber nie daje o sobie zapomnieć. W ostatnim czasie żona posła Prawa i Sprawiedliwości odniosła się do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego, który skrytykował Kościół i nazwał go mafią. - Najwidoczniej Kuba nie wie co to znaczy mafia - odpowiada celebrytka.

Marianna Schreiber ostro o Wojewódzkim. "Jestem zdziwiona"
Marianna Schreiber ostro o Wojewódzkim. "Jestem zdziwiona" (Licencjodawca, AKPA)

Marianna Schreiber już nie raz dała o sobie znać. Kobieta zasłynęła w 2021 roku dzięki udziałowi w programie TVN-u pt. "Top Model" (10. edycja show). Twierdziła, że zrobiła to wbrew wiedzy męża, polityka PiS, Łukasza Schreibera. Niestety, ostatecznie nie udało jej się zostać modelką, gdyż dość szybko odpadała z produkcji.

Potem jednak jej kariera nabrała tempa. Duża w tym zasługa także... Kuby Wojewódzkiego, który zaprosił ją do swojego programu w TVN. Tam modelka opowiadała między innymi o swoich relacjach z mężem Łukaszem Schreiberem.

Teraz Schreiber zdecydowała się odpowiedzieć na stosunek Kuby Wojewódzkiego do Kościoła. W przeszłości gwiazdor TVN mówił o Kościele: "Każdy kraj ma własną mafię, a u nas mafia ma własny kraj".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dziesiątki granatów w ogródku. Zaskakujące odkrycie z II wojny światowej w Pułtusku
Antyklerykalny stosunek Kuby jest chyba wszystkim dobrze znany. Natomiast najwidoczniej Kuba nie wie, co to znaczy mafia - jestem zaskoczona. Mafia porywa ludzi, morduje, handluje narkotykami. A Kościół to Caritas, pomoc biednym, okna życia, pomoc osobom starszym, opieka nad najsłabszymi. Kościół to wspólnota ludzi kochających Boga. Pisząc w ten sposób o Kościele, Kuba Wojewódzki obraża wszystkich wiernych - grzmi Marianna Schreiber.

Schreiber nie boi się mówić o wierze

W licznych codziennych obowiązkach Mariannie Schreiber pomaga wiara w Boga. W mediach społecznościowych nie boi się mówić o swoich poglądach w tym temacie. Kilka miesięcy temu napisała, że "Jeżeli idziesz z Bogiem, kto stanie przeciwko Tobie? Nikt. Żaden hejterski komentarz nie jest w stanie spowodować smutku na Twojej twarzy".

Nie zapomnij podziękować Bogu za dzisiejszy dzień… On nie zapomniał Cię dziś obudzić. Dobranoc mili Państwo - pisała Schreiber.

Przypomnijmy, że kilkanaście miesięcy temu Marianna Schreiber zszokowała całą Polskę, zakładając własną partię polityczną. Głośno negowała obecne rządy i przekonywała, że ma liberalne poglądy. Ostatecznie partia powstała, ale bez pomysłodawczyni. Żona ministra PiS została z niej wyrzucona za naruszenie zasad.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić