Marianna Schreiber pokazała zdjęcia z mężem. "Miłość zwyciężyła"

19

Ostatnio sporo mówiło się o rzekomym kryzysie w małżeństwie Marianny Schreiber i Łukasza Schreibera, ministra Prawa i Sprawiedliwości. By położyć kres wszelkim plotkom, Marianna Schreiber zamieściła na Instagramie zdjęcia przedstawiające rodzinną sielankę. Łukasz Schreiber towarzyszył żonie podczas ślubu teściowej.

Marianna Schreiber pokazała zdjęcia z mężem. "Miłość zwyciężyła"
Marianna Schreiber pokazała zdjęcia z mężem (Instagram, Marianna Schreiber)

W jednym z wywiadów Marianna Schreiber podkreśliła, że Łukasz Schreiber to miłość jej życia, ale dodała też, że w jej małżeństwie nie brakuje kryzysów. W dużej mierze są one związane z działalnością polityczną obojga małżonków.

Łukasz Schreiber to polityk związany z Prawem i Sprawiedliwością (w ostatnich wyborach w okręgu bydgoskim zdobył najwięcej głosów). Dla Marianny Schreiber romans z polityką zakończył się niepowodzeniem — została wyrzucona z partii politycznej Mam Dość 2023, którą sama założyła.

W przeszłości Schreiber niejednokrotnie zabierała głos w sprawach politycznych. Okazywało się wtedy, że ma odmienne zdanie od partii rządzącej, do której należy jej mąż. Ale powodów do małżeńskich sporów było więcej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Po wyborach 800 plus do zmiany? "Takie rozwiązanie jest w Niemczech"

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno, gdy pojawiła się w 10. edycji programu ''Top Model''. Przyznała wówczas, że zgłosiła się do programu w tajemniczy przed mężem, który nie był zadowolony z jej pomysłu.

Marianna Schreiber na zdjęciach z mężem

W sobotę Marianna Schreiber była na ślubie swojej mamy. Aktywna w mediach społecznościowych celebrytka i tym razem nie zawiodła — zamieściła kilka zdjęć i nagrań z ceremonii. Ale dociekliwi internauci dopytywali, dlaczego na zdjęciach nie ma Łukasza Schreibera. Co więcej, w ostatnim czasie również w Q&A padały pytania o status małżeństwa Schreiberów.

Jeżeli para faktycznie przechodziła jakiś kryzys, to najwyraźniej został on zażegnany. Zdjęcia zamieszczone w poniedziałek przez Mariannę Schreiber powinny położyć kres wszelkim plotkom na temat jej małżeństwa.

Celebrytka pokazała prawdziwą rodzinną sielankę — na zdjęciach widzimy Mariannę Schreiber w towarzystwie córeczki i męża. Oprócz tego na jednej z fotografii Marianna dumnie prezentuje balon z napisem ''żona''.

"Mam cudownych rodziców bo przyjaciółmi moimi są." Pati to prawdziwa mała Dama😍😍 Uwielbiam na nich patrzeć i mieć ich blisko siebie — czytamy w opisie zdjęć na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

''Marianno cudne zdjęcia ❤️dlatego że po raz pierwszy widzę was razem ❤️❤️i to mnie ogromnie cieszy. Bo trochę się bałam. Życzę wam szczęścia i miłości. I nie musi być na pokaz dla innych byle byście wy byli szczęśliwi'', ''Piękne zdjęcia ❤️ Szczęśliwy rodzinny czas, aż ciepło bije od całej Waszej Trójki'', ''Pięknie! W końcu zdjęcie z mężem ❤️ miłość zwyciężyła'' — zachwycają się komentujące post internautki.

Media, reklama, zakupy - Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić