aktualizacja 

Marianna Schreiber szczera do bólu. "To wszystko jest bardzo skomplikowane"

15

Nie milkną echa burzliwego konfliktu w związku małżeńskim Marianny i Łukasza Schreiberów. Była uczestniczka programu Top Model postanowiła odpowiedzieć internautom na Instagramie, dlaczego nadal nie wzięła ze swoim mężem rozwodu.

Marianna Schreiber szczera do bólu. "To wszystko jest bardzo skomplikowane"
Marianna Schreiber udzieliła szczerej odpowiedzi dotyczącej swojego związku (Instagram)

Marianna Schreiber przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu. Żona Łukasza Schreibera niespodziewanie wystąpiła w "Top Model". Pomimo tego, że odpadła zaraz po przebrnięciu castingu, to zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. 28-latka regularnie wykorzystuje ją w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza posty o zróżnicowanej tematyce.

Dzięki mediom społecznościowym wiadomo, że związek ministra z Marianną jest dość burzliwy. Influencerka wielokrotnie wytykała swojemu mężowi, że nie zgadza się z jego zdaniem. Wyraziła to nawet 17 grudnia, kiedy zobaczyła, że ten był na liście posłów głosujących za odrzuceniem uchwały Senatu nad "lex TVN". Na Twitterze pojawił się wymowny wpis autorstwa Marianny, w którym zapytała się, dlaczego Łukasz tak zagłosował.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sprawa niezgody w związku Schreiberów budzi ogromne emocje. Marianna pozwoliła swoim obserwującym na Instagramie na zadanie jej pytań o rozmaitej tematyce. Jedna z internautek postanowiła zapytać ją o to, dlaczego nadal jest w związku z mężem. O dziwo była uczestniczka Top Model odpowiedziała jej na to pytanie. Stwierdziła, że sprawa jest bardzo skomplikowana, gdyż z Łukaszem dużo ją zarówno dzieli, jak i łączy.

Zobacz także: Inicjatywa Dudy. Generał gorzko komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić