Marianna Schreiber zawalczy w oktagonie? "Po szkoleniu zmieniłam zdanie"

19

Marianna Schreiber po świętach oznajmiła swoim obserwującym, że musi zadbać o swoją sylwetkę. Później zdradziła, że była na treningu walk MMA i dziś byłaby gotowa na wzięcie udziału w gali typu freak fight.

Marianna Schreiber zawalczy w oktagonie? "Po szkoleniu zmieniłam zdanie"
Marianna Schreiber (Instagram)

Marianna Schreiber cały czas szuka na siebie pomysłu. Brała udział w programie "Top model", założyła partię Mam Dość, a niedawno zdecydowała się na dobrowolną zasadniczą służbę wojskową. Odbywała ją od 20 lutego do 18 marca 2023 roku.

Marianna Schreiber w oktagonie?

Po służbie Marianna powiedziała, że wojsko wiele ją nauczyło. Miało także umocnić jej wiarę w wartości, które reprezentuje od lat. Teraz żona Łukasza Schreibera oznajmiła swoją gotowość do kolejnych działań.

Na Instagramie Marianna powiedziała, że po świętach chce zadbać o swoją sylwetkę. W związku z tym była na treningu szkoleniowym z walk mieszanych. Wyznała, że mogłaby przyłączyć się do jednej z federacji MMA i zawalczyć z kimś znanym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Otworzyła własny biznes w Albanii. Turyści ciągle zadają jej jedno pytanie

Później Marianna Schreiber zapytała na stories z kim powinna zawalczyć. Jedna z osób napisała, że z Mają Staśką. Reakcja żony ministra była zaskakująca. Oznajmiła, że to się nigdy nie wydarzy.

Nie ma takiej możliwości. Poza tym nie miałabym szans - napisała Marianna na Instagramie.

Nie wyjaśniła jednak dlaczego nie chciałaby walczyć z Mają Staśko. Nie wiadomo, czy Marianna Scherieber ma już konkretne plany na walkę, czy na trening poszła z ciekawości.

Maja Staśko to skrajnie lewicowa aktywistka. Już dwukrotnie wzięła udział w galach freakowych: z Ewą Mrs. Honey Wyszatycką i z Marią "Maszą" Graczykowską. Dwukrotnie wygrała. Po tym miała walczyć w Lexy Chaplin, ale ta się nie zgodziła.

Maja Staśko wycofała się z walk. Tłumaczyła, że chce skupić się na pisaniu książki i to nie ma nic wspólnego z decyjż Lexy.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić