Marianna Schreiber zniesmaczona zachowaniem męża. "Kochanie, czemu?"

45

W piątek Sejm zadecydował ws. "lex TVN". Wynik głosowania ewidentnie nie spodobał się Mariannie Schreiber, żonie jednego z polityków PiS. Jej wpis na Twitterze jest bardzo wymowny.

Marianna Schreiber zniesmaczona zachowaniem męża. "Kochanie, czemu?"
Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber (Instagram)

W piątek zupełnie niespodziewanie pod obrady Sejmu włączono projekt ustawy "lex TVN". Postanowiono rozszerzyć porządek obrad o punkt związany z głosowaniem nad uchwałą Senatu. Następnie 229 głosami tę uchwałę odrzucono. Teraz ustawą zajmie się prezydent.

Kwestia nowelizacji ustawy medialnej oburzyła Mariannę Schreiber, która wystąpiła w 10. edycji programu "Top Model". Prywatnie jest natomiast żoną posła PiS Łukasza Schreibera, ministra w KPRM.

Nie była w stanie stłumić emocji. Wszystkim podzieliła się na Twitterze.

Kochanie, czemu? - zapytała, pokazując jednocześnie listę posłów PiS, którzy zagłosowali w Sejmie za odrzuceniem uchwały Senatu. Na 164. pozycji pojawiło się nazwisko jej męża.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do poczynań Sejmu odniosła się też na Instagramie. "Dzisiejsze przyjęcie ustawy medialnej przez Sejm RP to szczyt. Mam nadzieję, że Prezydent nie podpisze" - pisała.

Poruszająca historia. "Popłakałam się"

Na Twitterze Schreiber postanowiła natomiast przytoczyć poruszającą historię sprzed kilku miesięcy.

Gdy w wakacje wybuchł 'lex TVN', a ja już byłam po 1 nagraniu w TVN - zadzwoniła do mnie przyjaciółka, krzycząc: 'ku*wa, jesteś hipokrytką. Nie masz kręgosłupa moralnego. Jesteście jak najgorsze bydło. Albo się wyprowadzisz z domu albo zrywam kontakt z Tobą'. Popłakałam się. Przyjaźń - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić