Marta Kaczyńska i jej TRZECI mąż świętują drewnianą rocznicę ślubu. Suknię ślubną kupiła za 429 złotych

227

Choć Marta Kaczyńska żyje z dala od polskiego show biznesu, fakt, że jest bratanicą Jarosława Kaczyńskiego, sprawia, że jej życiem prywatnym interesuje się wiele osób. Nic dziwnego - ma na koncie aż trzy małżeństwa!

Marta Kaczyńska i jej TRZECI mąż świętują drewnianą rocznicę ślubu. Suknię ślubną kupiła za 429 złotych
Marta Kaczyńska świętuje 5. rocznicę ślubu (AKPA)

Marta Kaczyńska, jak na córkę byłego prezydenta przystało, wzbudza medialne zainteresowanie bardziej niż niektóre pierwszoligowe celebrytki. Wszystko za sprawą jej życia prywatnego, o którym nie opowiada publicznie, choć wiele spraw zdążyło ujrzeć światło dzienne. O bratanicy Jarosława Kaczyńskiego pisze się głównie za sprawą jej miłosnych uniesień, zwłaszcza ślubów, których ma na koncie aż trzy

W 2018 roku Marta Kaczyńska wyszła za biznesmena, Piotra Zielińskiego. I choć niewiele osób wierzyło, że parze uda się stworzyć trwały związek, dziś mija 5. rocznica ich ślubu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 38-letnia Kaczyńska "na ostatnich nogach" bierze ślub cywilny

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński świętują 5. rocznicę ślubu

Choć Marta Kaczyńska zapewne nie życzyła sobie, by na jej ślubie obecni byli paparazzi, zdjęcia z wydarzenia trafiły do sieci. Córka zmarłego tragicznie prezydenta po raz trzeci wyszła za mąż 28 lipca w Pałacu Ślubów na Starym Mieście w Warszawie. Zainteresowanie podsycał fakt, że Kaczyńska była wówczas w ciąży, co podkreśliła, wskakując w białą sukienkę z odkrytym dekoltem.

Mediom nie umknął oczywiście fakt, ile kosztowała skromna kreacja. Szybko okazało się, że za ślubną suknię Marta zapłaciła raptem 429 złotych.

Wszystkie małżeństwa Marty Kaczyńskiej

Jak już wspomnieliśmy, Marta Kaczyńska wzbudzała kontrowersje głównie za sprawą bogatego życia uczuciowego. Choć od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Piotra Zielińskiego, wcześniej już dwa razy próbowała ułożyć sobie życie. Ba, z poprzednimi mężami założyła nawet rodzinę!

Pierwszym wybrankiem serca Marty Kaczyńskiej był niejaki Piotr, za którego wyszła, będąc jeszcze na studiach. Choć małżeństwo trwało cztery lata, w 2007 roku doszło do rozwodu. Jeszcze w tym samym roku bratanica Kaczyńskiego urodziła drugą córkę, Martynę, której ojcem jest Marcin Dubieniecki. U boku adwokata spędziła łącznie dziewięć lat, by w 2018 roku poślubić Piotra Zielińskiego i kilka miesięcy po ślubie urodzić synka Stanisława Lecha.

Autor: Primavera
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić